"Політехніка-Галичина" - "Будівельник". Романтикам буде образливо

18 січня 07:25
Переглядів: 159
Полюляк Політехніка

"Політехніка" - 1 перемога. "Будівельник" - 17 перемог. Нічого іншого на думку не спадає, як навести прості показники турнірної таблиці, адже вони у нашому випадку якнайповніше вказують на правду.

Вже не одного разу були спроби заперечити фактам та повести мову про щось інше, але вищезгадана пані статистика виявлялась правою. Так, бувають випадки, коли аутсайдер всіх дивує, перекреслюючи передматчеві прогнози... Але львівську команду й справді не можна рівняти з лідерами ліги! Ну ніяк наразі. І головна причина навіть не у тому, що лідери значно сильніше проводять сезон за "доганяючих", а у тому, що "Політехніка" заледве бореться з тими ж "доганяючими". Та й то не завжди.

9 січня, тобто зовсім-зовсім недавно, ми всі бачили, що може зробити з бідними студентами купка гладіаторів. Перша чверть 4:29 вирішила все. Загальний рахунок згадаю тільки задля повноти картини - 54:98. Два місяці перед тим гидким побиттям було щось дуже схоже. У першому колі в Києві наша команда без особливого опору програла з рахунком 58:96. Якщо заглибитись у статистику двох матчів, то нічого більше, як підтвердження загальних підсумків ми не побачимо.

Звісно, у Франківську минулого тижня столична команда ледь не втратила перемогу, але не хотілося б робити зі здобутку "Говерли" такий ажіотаж. Врешті-решт, ми не "Говерла" і нею найближчим часом не будемо. Та й двічі підряд "Будівельник" падати не збирається.

На прес-конференції після гри з "Києвом" Максим Фомічов якось так дивно розповідав про те, що команда матиме місяць перерви і, здалось, свідомо викреслив з того часового проміжку дуель проти "Будівельника". Потім він виправився, і додав цю "непомітну" деталь. Але було точно (точно, кажу Вам!) помітно, що ставку робитимуть на пізніші матчі. А сьогодні... Товариська, контрольна (називайте як хочете) зустріч.

Не знаю, що й додати, що тут рахувати, коли навіть тренер не намагається вжити штамп типу "будемо боротись". З іншого боку, свідомо мислячи, він правий. Треба бути реалістом, йти тим шляхом, яким можеш йти. А боротись з вітряками - просто втрачати сили. Хоча романтикам, безумовно, буде образливо за таку стратегію "левів".

Баскетбол. Суперліга України

18 січня. 14:00. Львів. ПС "Галичина"

"Політехніка-Галичина" (Львів) - "Будівельник" (Київ)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: