"Політехніка-Галичина" - "Будівельник". Сірі будні

09 січня 10:23
Переглядів: 233
будівельник політехніка

Баскетбол. Суперліга України

9 січня. 18:30. Львів. ПС "Галичина"

"Політехніка-Галичина" (Львів) - "Будівельник" (Київ)

На свята завжди чекаєш чогось особливого. Чекаєш на казку, на незабутні моменти... Але для львівської "Політехніки-Галичини" настали сірі будні. І, скоріш за все, більш сірі, ніж в інших команд. До Львова завітав "Будівельник". Починати рік з такого матчу не дуже добре, адже покинути майданчик з усмішкою буде майже неможливо.

А ось вгадайте, у скількох очних зустрічах з дев'ятнадцяти останніх перемогла "Політехніка"? Так, аж у трьох. Остання перемога була у 2013 році. Відтоді "Будівельник" неодмінно перемагає. Так було і в першому колі - 96:58. За традицією, закидав наше кільце колишній "політех" Олександр Кольченко (24 очки). А Денис Лукашов мав рейтинг ефективності 32! Загальний показник команди становив 137 пунктів.

Якщо поглянути на ключові показники "Будівельника" в сезоні, то побачимо двох лідерів - Дениса Лукашова та Михайла Анісімова. Перший заробляє 14 очок, 6 передач, ефективність 22 та вражаючий відсоток триочкових - 52%! Другий же кращий за підбираннями (у нього їх 6) та ближніми кидками (54%).

Як і в турнірній таблиці, "Будівельник" другий за набраними очками. 83 очки за гру - це дуже добре. У нас, до прикладу, 66 очок. 66:83 - ось Вам і прогноз на гру. Жартую, звісно...

Є шанс виграти підбирання, адже у киян цей компонент не найкращий. Зате в цілому вони діють пречудово, маючи 108 пунктів результативності. За відсотком реалізації кидків з гри "гладіаторам" в Суперлізі немає рівних. Цього й боюсь найбільше. Та й втрати не притаманні нашим гостям. Знайти слабке місце буде дуже важко.

Максиму Фомічову буде важко почати другий період у Львові на мажорній ноті. Не лише тому, що в нас розібрана команда, а й тому, що виграти в "Будівельника" дуже важко усім. Але оминути цю гру не можна. О 18:30 треба вийти і дати бій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: