"Політехніка-Галичина" - "Черкаські Мавпи". Анонс

21 жовтня 08:51
Переглядів: 207
політехніка мавпи

Не можу стримати свого захоплення, адже до Львова повертається великий баскетбол! Ми могли й не побачити гри "політехів" у прийдешньому сезоні. Але основні організаційні і фінансові недоліки усунуто, тому час стартувати...

"Політехніка-Галичина" - єдина команда Суперліги, яка ще не провела цього сезону жодного матчу. Щодо інших - ми мали нагоду побачити їх у дії. Зокрема і першого суперника - "Черкаські Мавпи". Наші гості вдома поступились "Хіміку" 67:84 і на виїзді перемогли "Говерлу" 63:59. Звісно, ще рано говорити про потенційне місце команди в лізі. Однак, думаю, надто високо "Мавпи" не будуть. Там, тобто нагорі таблиці, будуть свої герої. Самі знаєте, "Будівельник", "Хімік"... І не лише вони.

Найбільшої загрози кільцю суперника у перших іграх завдавали Кемерон Ранделс (39 очок за сумою двох ігор) та Ешлі Хемілтон (35 очок). З українців виділяються Кобець та Кальніченко.

Перед матчем у Львові тренер "Мавп" Міхельсон бідкався, що вже втретє додиться грати проти команди, яка не проводила до того офіційних матчів. Поразка "Політехніки" "Говерлі" в товариській грі, звісно, не рахується.

А що ж в нашій команді? Що ж можна чекати від команди, яка без легіонерів та з одним ветераном починає виступи в еліті? Не знаю, що й сказати. Більшість прогнозує львів`янам долю беззаперечного аутсайдера. Не хочу здатись непатріотичним, але, суто за іменами в складі, все на те і скидається. "Галичина", яка ще недавно боролась за медалі, зараз повертається до того, з чим багато сезонів поспіль була колись: до дна турнірної таблиці. Багато зі скептиків скажуть, що й тренера обрали надто молодого. Однак тут заперечу, бо не молодість головна проблема, а відсутність бажання. Головне, як на мене, цій молодій команді прищепити хороший дух. Аби брак майстерності компенсувати боротьбою. Заперечуйте, якщо хочете, але зараз головне - мотивація. Поставити гру не встигли, бо тренер прийшов пізно. А грати треба тут і зараз.

Зрозуміло, що сьогодні "Політехніка" - не фаворит. Зате, на радість нам, все вирішиться на паркеті, а не у прогнозах.

21.10.2014. Палац спорту "Галичина".

18:30. "Політехніка-Галичина" (Львів) - "Черкаські Мавпи" (Черкаси)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: