"Політехніка-Галичина" - "Дніпро-Азот". І знову шанс!

21 листопада 09:10
Переглядів: 220
Політехніка - Дніпро-Азот

Коли мова заходить за "Політехніку", є два варіанти: або нещадно і з розумною гримасою критикувати гру команди, або поблажливо продовжувати балакати про незіграність, відсутність підготовки, молодість команди та тренера. Обирати Вам, але пропоную зачекати, доки завершиться гра проти "Дніпро-Азоту".

До Львова завітав шанс на першу перемогу. Так, я не жартую. Дніпродзержинці ніколи не були серйозним суперником. Цього сезону вони також близенько до дна таблиці, себто до нашої команди. За простою логікою скажу так: якщо не зараз перемагати, то коли?

У складі "Азота" є один легіонер - 28-річний американець Юджин Харріс. Тренер експлуатує його нещадно: от як можна грати більше, ніж 36 хвилин за гру? Бігає хлопець гарно, навіть закидає 16,5 очок за гру.
За підбираннями у наших гостей найкращий Владислав Кондратьєв (6,4 за гру). Ернесто Ткачук робить 5,4 передач за матч.

Скільки легіонерів - стільки й перемог. У львів'ян ні того, ні того, як відомо, нема. А "Дніпро-Азот" вже тріумфував цього сезону. БК "Київ" був значно слабшим і поступився 52:71.

Обнадійлива статистика (скільки її не рахуй) ще жодного разу не допомогла "політехам". Показники сьогоднішніх суперників приблизно рівні (навіть рейтинг ефективності 64 на 69). Якщо вірити цифрам, є великі шанси на перемогу. Але ж не цифри у відповідальні моменти втрачають м'яча та програють підбір. Яка з команд зіграє більш сконцентровано, та й переможе. О, як хочеться, аби то були наші хлопці!..

Баскетбол. Суперліга

БК "Політехніка-Галичина" (Львів) - БК "Дніпро-Азот" (Дніпродзержинськ)

21 листопада. 18:30. Палац спорту "Галичина".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: