"Політехніка-Галичина" - "Дніпро". Мрійники, буває, перемагають

23 листопада 06:49
Переглядів: 228
Політехніка Федчук

"Політехніка" скористалась очевидним шансом на першу в сезоні перемогу, тому настрій у всіх нас покращився. Та чи довго радітимемо? Вже сьогодні гра проти "Дніпра".

Гості нашого міста мають дуже сильну команду. Український склад "Дніпра" вселяє неабияку впевненість. Не варто зважати на позавчорашню поразку "Говерлі" як на шанс і собі перемогти з кількох причин: а) "Говерла" об'єктивно сильніша за "Політехніку"; б) окрім того, не виключено, що для "Дніпра" той матч був прикрою випадковістю; в) команди штибу "Дніпра" після поразок грають вдічі завзятіше. Сподіватись на "розбите" "Дніпро" немає ніяких підстав. Треба діяти лише з позиції сили, що буде важко.

У "Дніпра", повторюсь, все о'кей зі складом. Лідером команди є Станіслав Тимофеєнко (13 очок, 10 підбирань, рейтинг ефективності - 22). Також небезпечним буде Олексій Чигринов, який має хороший пас та закидає 32% дальніх кидків. Подивимось і на старого знайомого Павла Ревзіна (чи він ще має те знамените завзяття?..).

Нашою надією буде насправді командна гра, адже індивідуально гру не зможе витягнути ніхто. Федчук вже певний час від глядачів отримує "на горіхи" за намагання все вирішити власноруч. Майстерності для цього не дуже багато, тому треба взаємодіяти з друзями. От Давидюка теж критикували, а він вперто робить свою роботу і наразі є кращим у команді (13 очок, 5 підбирань та 37% реалізації дальніх кидків).

Статистика - за "Дніпро". Певна рівність лише за штрафними та триочковими. Гра також складається з ближніх кидків, перехоплень та підбирань. А у цих показниках львів'яни не дуже сильні. Тепер завдання таке: заперечити всі ці негарні цифри і накидати гостям силу-силенну м'ячів. Мріяти теж добре. Мрійники, буває, дістаються мети.

Баскетбол. Суперліга

БК "Політехніка-Галичина" - БК "Дніпро"

23 листопада. 13:00. Палац спорту "Галичина".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: