"Політехніка-Галичина" - "Дніпро". Відпочили і стали кращими?

09 лютого 08:50
Переглядів: 232
Політехніка Давидюк

Великий баскетбол повертається до Львова! Перерва, що пройшла, - саме те, що було потрібно нашій команді у важкий час. Дивитися у таблицю нема жодних підстав, адже останнє місце наше. Тут вже треба просто битись у кожній грі.

"Дніпро" не виглядає суперником, якого можна легко обігрувати. Підопічні Хомічуса цього сезону виглядають дуже пристойно та намагаються вибороти вигідне місце перед плей-офф. Наразі вони п'яті.

Цьогоріч дніпропетровці двічі перемогли ("Дніпро-Азот" та "Миколаїв") та поступились "Будівельнику". Кращими гравцями команди залишаються Станіслав Тимофеєнко (13 очок, 8 підбирань) та Олексій Чигринов (6 передач).

У минулих зустрічах "Політехніка" та "Дніпро" постали абсолютно різними командами. Наче старший та молодший товариші. Судіть самі: 52:74 у Дніпропетровську та 56:93 у Львові. Найбільше у нашій команді тоді закидали Давидюк (12) та Дзюба (12) відповідно. У "Дніпра" найбільше відзначався Тимофеєнко (19 очок на дві гри).

Головне питання дня: чи вийшло пану Фомічову владнати гру своєї команди за цей місяць бодай так, аби нав'язувати боротьбу суперникам на своєму майданчику? Відповідь побачимо сьогодні, але щось дуже багато сумнівів гризе... Хочеться вірити, що хлопці на майданчику відкинули всі сумніви і рвуться в бій.

Баскетбол. Суперліга

"Політехніка-Галичина" (Львів) - "Дніпро" (Дніпропетровськ)

Початок гри 9 лютого о 14:00. Палац спорту "Галичина" (Керченська, 8)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: