"Політехніка-Галичина" долає БК "Київ" на виїзді

14 лютого 19:10
Переглядів: 279
політехніка мавпи зубрицький
«Галичина» здобула другу поспіль перемогу в Чемпіонаті України серед команд Суперліги, обігравши на виїзді «Київ» із рахунком 77-69. Для львів’ян успіх став тільки третім у двадцяти трьох матчах національної першості.

Показники матчу

Уп’яте в сезоні «Київ» припустився більше двадцяти втрат за гру (22), натомість льв’яни обмежилися дев’ятьма помилками. Крім того, господарі паркету реалізували 14/30 двоочкових спроб, у той час як на рахунку баскетболістів «Галичини» 23/50 двоочкових.

Хід гри

«Леви» довели, що перемога, здобута над «Дніпром» п’ять днів тому, не була випадковою, вже в першій половині влаштувавши господарям низку сюрпризів. Кияни виграли дебютну чверть, значною мірою завдяки влучним кидкам Руслана Отверченка, однак завелика кількість втрат і низький відсоток реалізації не дозволив їм розвинути успіх. Більше того, протягом наступних десяти хвилин гості, навіть незважаючи на програну боротьбу за відскоки (16 проти 26 в суперника), зуміли ліквідувати відставання та вийти вперед, повівши 36-35.

У третій чверті на повну потужність зіграв Володимир Орленко, який в останніх матчах демонструє непогану форму, свої кидки в потрібний момент реалізували снайпери «Галичини», й перевага львівського клубу сягнула десяти очок (54-44). І хоча наприкінці матчу Павло Крутоус і Руслан Отверченко дещо скоротили відставання «Києва», ані часу, ані сил на фінішний спурт господарі вже не мали. Натомість останні секунди поєдинку минули під диктовку «левів».

Статистика

Найкращими в складі «Галичини» стали Ярослав Зубрицький (14 очок + 6 підбирань), Володимир Орленко (11 очок), Антон Дзюба (10 очок + 8 підбирань) й Едуард Федчук (10 очок + 8 передач).

Руслан Отверченко приніс «Києву» 23 очка, крім того, зібравши 7 відскоків. 15 очок і 5 передач на рахунку Павла Крутоуса, 5 очок і 12 підбирань – Артема Швеця.