"Політехніка-Галичина" - "Ферро-ЗНТУ" - 68:90. Чергова поразка львівської команди

12 січня 20:07
Переглядів: 150
Default Image

«Політехніка-Галичина» – «Ферро-ЗНТУ» – 68: 90 (18:31; 9:18; 19:19; 22:22)

«Політехніка-Галичина»: Вукосавлєвіч – 23 + 13 підбирань + 1 передача + 2 перехоплення, Харріс – 19 + 1 підбирання + 5 передач + 3 перехоплення, Джурасовіч – 15 + 7 підбирання + 3 передачі.

«Ферро-ЗНТУ»: Девіс – 29 + 7 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення, Шаппел – 17 + 10 підбирань + 6 передач, Гуїн – 17 + 5 підбирань + 3 передачі, Кулпепер – 11 + 4 передачі + 2 перехоплення.

У турнірній таблиці Суперліги «Політехніку-Галичину» та «Ферро-ЗНТУ» розділяла величезна прірва. Запоріжці перебували на сьомому місці, маючи у своєму активі 13 перемог. львівська команда «впевнено» лише з двома перемогами твердо «гріла» дно турнірної таблиці.  

Гра розпочалася з фолу «політеха» Мейса на Кулпепері. Останній з лінії штрафних влучив лише раз. А перші очки з периметру для «Політехніки-Галичини» приніс Мейс. Загалом стартові хвилини поєдинку пройшли у рівній боротьбі. Жодній із команд не вдавалося піти у відрив. Однак ближче до середини першої чверті гості почали відриватися у рахунку. Відтак після влучного «трюльника» від Гуїна рахунок став 11:15. Реакція тренера господарів Валентина Вороніна не заставила себе довго чекати. Він взяв тайм-аут. Щоправда, після паузи гостям знову вдавалася «трійка». Цього разу вона прилетіла у кошик львівської команди від Джеремі Шеппела – 11:18. А що ж «політехи»? Вони відповіли двома очками  Бозо Джурасовіча. Та попри це запорізька команда й надалі впевнено тримала господарів на безпечній очковій відстані, яка від атаки до атаки коливалася у межах шести – дев’яти очок. До перерви господарям так і не вдалося скоротити це відставання. Навпаки, гості ще збільшили свою перевагу, яка перед другою чвертю вимірювалася +13 очками – 18:31. 

Зі старту другої чверті господарі припустилися дитячої помилки в нападі. Вукосавлєвіча обікрав Кулпепер, «втік» до кільця «політехів» і ефектно однією рукою зверху зірвав оплески на свою адресу. Далі гості ще двічі у своїх атаках засмучували «Політехніку-Галичину», яка в атаці виглядала вже надто беззубою. Мабуть, саме тому Валентин Воронін за 8 хв 41 с. змушений був взяти тайм-аут щоб стрепехнути свою команду.  Та його слова не дуже вплинули на команду. «Політехи» й надалі невпевнено виглядали у нападі, а в захисті їхні володіння нагадували прохідний двір. Відтак, після знову ж таки швидкого відриву у виконанні Кулпепера та красивого слем-данку рахунок всередині другої чверті став загрозливим для господарів – 21:45.   

У підсумку на велику перерву команди пішли за рахунку – 27:49, який красномовно вказував на проблеми господарів як у нападі так і в захисті. Загалом за всю другу чверть господарі спромоглися набрати лише дев’ять очок! Відтак, після великої перерви господарям потрібно було змінювати кардинально малюнок гри, щоб перервати чорну смугу з поразок. 

Третя чверть розпочалася з влучного середнього від Артема Буцького. Почин Артема ще двічі підтримали його партнери по команді. Далі прийшла черга набирати очки господарів. Цей «подвиг» (враховуючи ту важкість, з якою «політехи» набирають очки) вдався двічі поспіль Вукосавлєвічу. Спочатку він забив два, а згодом влучив з периметру – 32:55.  Та цей спалах активності виявився лише спалахом. Гості й надалі диктували свої умови гри на майданчику львівського палацу спорту «Галичина» і на четверту чверть команди пішли за 22 очкової переваги «Ферро-ЗНТУ» – 46:68. У такому випадку четверта десятихвилинка перетворилася на формальність. Гостям потрібно було просто на просто довести поєдинок до перемоги, а господарям не програти з розгромним рахунком. Звісно, що дива у баскетболі бувають, але у цьому матчі про це говорити не доводилося. У підсумку 68:90. І поки що не видно за рахунок чого «Політехніка-Галичина» у наступних матчах здатна вийти з ями, в якій опинилася…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: