"Політехніка-Галичина" - "Ферро-ЗНТУ" 74:78

25 жовтня 18:22
Переглядів: 145
політехніка мавпи
Переможна серія «Ферро-ЗНТУ» у Чемпіонаті України серед команд Суперліги триває. Цього разу запоріжці на виїзді обіграли «Політехніку-Галичину» з рахунком 78-74.
 
Дует матчу
 
Олександр Рибалко та Дмитро Антонець стали головними героями в складі «Ферро-ЗНТУ». Обидва забили надважливі кидки в моменти, коли це було найбільш потрібне команді. Капітан запоріжців ще й продемонстрував фірмову холоднокровність, особливо на останніх секундах, в цілому за гру реалізувавши 10/10 штрафних. Загалом на рахунку ударного дуету 39 очок, 8 передач, 7 підбирань і 4 перехоплення.
 
Хід гри
 
Протягом першої половини команди демонстрували рівну гру, причому «Галичина» використала проблеми запоріжців у передній лінії на власну користь, водночас перекривши кисень Максу Конате. І хоча форвард «Ферро» став найрезультативнішим гравцем першої половини, здобувши 10 очок, суттєво вплинути на перебіг подій не зміг. Натомість «бігмени» господарів Дмитро Тихонов, Антон Давидюк й Антон Дзюба добре взаємодоповнювали один одного, забезпечивши своїй команді відчутну перевагу за підбираннями (22-12) та двоочковий гандикап (36-34).
 
Досить довго протягом третьої десятихвилинки команди зберігали паритет, аж поки Дмитро Антонець не розпочав ривок запорізької команди, підхоплений Олександром Рибалком й іншими партнерами. В середині заключної чверті, коли господарі знову скоротили відставання до мініумуму, Макс Адам Конате ще раз нагадав про себе, видавши результативну міні-серію. І хоча «леви» здійснили кілька спроб фінального штурму кільця «Ферро-ЗНТУ», переломити хід гри на власну користь вони не зуміли.
 
Статистика
 
Форвард «Ферро-ЗНТУ» Макс Конате не став найкращим гравцем матчу, однак нижче піднятої самим собою планки не опустився, відзначившись 16 очками та 7 зібраними відскоками. 13 очок на рахунку Якова Змітровича.
 
Антон Давидюк приніс «Галичині» 16 очок, крім того, відзначившись 9 підбираннями. 12 очок і 5 підбирань на рахунку Дмитра Тихонова, 11 очок і 8 підбирань — Антона Дзюби.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: