"Політехніка-Галичина" - "Говерла". Втремо носа сусідам?

28 грудня 07:50
Переглядів: 180
Політехніка Говерла

Баскетбол. Суперліга України

28 грудня. 17:00. Львів. ПС "Галичина"

"Політехніка-Галичина" (Львів) - "Говерла" (Івано-Франківськ)

Львів проти Івано-Франківська. "Політехніка-Галичина" проти "Говерли". Цікавіше й бути не може! Та ще й наприкінці року! Хто ж зробить своїм шанувальникам подарунок до Різдва?

Львів'яни цьогоріч не тішать. Вже з добрий десяток разів доводилось сваритись з цього приводу, але нічого не змінюється. Ну добре, тренер змінився. Але ж результати - незмінні.

"Говерла" також потрапила у складну ситуацію, програвала там, де повинна була перемагати, а пан Мурзін лише обіцяв зміни. Змінами виявилась втрата посеред сезону Стефанишина, чи не найкращого гравця команди. Він у першому колі ледь не самотужки розтрощив "Політехніку", заробивши 18 очок.

74:51 - ось як франківці перемогли "політехів" останнього разу. Було геть образливо, адже тоді ще були надії на вихід з кризового становища. Тепер ілюзій менше, але перемогти теж хочеться. Це ж бо дербі, ще й матч сусідів у турнірній таблиці! "Хімік" - це "Хімік", там перемогти було важко. "Мавпи" - також непростий суперник. А ось "Говерла"...

Лідерами команд є ось такі обличчя: у львів'ян - Антон Давидюк (11 очок, 6 підбирань, 37% триочкових), Микола Полюляк (9 очок, РЕ - 11), у франківців - Меккі МакНайт (16 очок, 6 передач, 35% триочкових) та Рікардо Глен (12 очок, 7 підбирань,  РЕ - 16).

Сьогодні на паркеті зійдуться дві команди, що полюбляють втрачати м'яча. 18 втрат "політехів" та 16 у "ведмедів" - це найгірші показники у лізі. Також в обох команд чимало статистичних жахів. Ось як рейтинг ефективності 67 у нашої команди чи 28% влучання триочкових у підопічних Мурзіна. Обидва показники - також найгірші в Суперлізі. Із головним, тобто заробленими очками, ситуація теж не дуже. "Політехніка" знову ж-таки на останньому місці із жалюгідними 66 очками. У "Говерли" - майже 71 очко, і це дев'ята сходинка у рейтингу. Серед лідерів статистичних здобутків галичан ми не знайдемо. Хіба... Дивіться у вже згадані втрати.

"Говерла" до матчу об'єктивно підходить фаворитом. Але хочеться вірити, що не все так сумно у нашій команді, і сьогодні вона збереться та покаже сусідам, де раки зимують! Якраз саме час.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: