"Політехніка-Галичина" – "Харків": прев'ю

20 лютого 15:26
Переглядів: 204
Галичина
Одна із чвертьфінальних серій плей-офф Чемпіонату Суперліги сезону 2015-2016 рр. стартує у Львові, де зустрінуться «Політехніка-Галичина» та «Харків», третя й шоста команди за підсумками регулярної першості.
 
Передматчева статистика
 
Якщо «леви» завершили чемпіонат, упевнено лідируючи за підбираннями в середньому за гру (45) завдяки потужній передній лінії, то харків'яни, втративши в ході сезону Романа Вірастюка, за цим показником (32) посідають останнє місце. Втім забивають команди приблизно однаково (83 та 80 очок у середньому за гру відповідно). Крім того, саме «Харків», маючи у своєму складі визнаних снайперів – братів Кривичів, реалізовував найбільше триочкових у ході регулярного сезону (9 проти 7.3 у львів'ян у середньому за гру).
 
У нинішньому сезоні
 
У двох матчах регулярної першості «Галичина» здобула дві переконливі перемоги над «Харковом»: 87-73 у першому колі та 93-66 – у другому, в обох випадках перегравши суперника під кільцем (сумарні 94-66 за зібраними відскоками). Щоправда, з часу останньої зустрічі команд минуло два місяці, тож, поза сумнівом, тренерські штаби обох колективів підготували один одному чимало сюрпризів.

Передматчевий коментар
 
В одному з останніх інтерв'ю генеральний менеджер «Харкова» Гліб Ушаков окреслив завдання новачка Суперліги на плей-офф: «Ми граємо з Галичиною, дуже складною для нас командою з двома потужними центровими, яким нам потрібно буде щось протиставити. Сподіваємося на допомогу нового досвідченого гравця Івана Шкурупія, котрий впорається з одним із п'ятих номерів суперника. Знайшли ми спосіб, як упоратися й з іншим центровим. Сподіваємося й на те, що на периметрі реалізуємо нашу перевагу. Маємо надію, що виграємо і у Львові, і в Харкові, щоб не доводити справу до третього матчу. Першочергове завдання на плей-офф – пройти Галичину“».
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: