"Політехніка-Галичина" - "Хімік". Різні світи

19 грудня 09:20
Переглядів: 181
політехніка хімік

Баскетбол. Суперліга України

19 грудня. 18:30. Львів. ПС "Галичина"

"Політехніка-Галичина" (Львів) - "Хімік" (Южне)

Сьогодні всі люди отримують подаруночки від Святого Миколая, а "Політехніка", радше за все, ввечері не отримає бажаного. Приїхав "Хімік" - команда з бездоганною репутацією в цьому сезоні. Жодної поразки!

Писати анонс до такої гри дуже важко. Коли намагаєшся знайти бодай маленький шанс на перемогу з умовними "Одесою" чи "Говерлою", а команда нещадно програє усі ці матчі, то що ж тоді писати, коли приїхав "Хімік"? Навіть не впевнений, чи приймає хтось ставки на цю гру. Але треба розібратись, чому ж усе так складно.

"Хімік" має чи не найкращі умови в Україні, ця команда - острівець стабільності в нашому баскетболі. Кращими серед кращих, тобто серед гравців южненців, є легіогери Рамон Мур (15 очок, 4 передачі, 54% двоочкових, 44% триочоквих, РЕ - 16), Дерек Нідем (11 очок, 4 передачі, РЕ - 14) та українці Максим Корнієнко (14 очок, 7 підбирань, РЕ - 17) і Артем Пустовий (8 очок, 4 підбирання, 2 блокшоти, РЕ - 10). Останній зі своїми 216 см може спокійно долати наших високих, що не відзначаються високою зграбністю.

У першому колі "Хіміку" забракло два очки, аби по повній програмі нокаутувати львів'ян - 98:54. Що цікаво, тоді одразу шестеро гравців господарів заробили десять та більше очок. Це дуже яскраво свідчить про загальну силу складу.

У показнику зароблених в середньому за гру очок "Політехніка" та "Хімік" також на останньому та першому місці. Львів'яни закидають 65 очок, а южненці - 83. Говорити про статистику - річ зайва, адже усі-усі показники наших гостей є кращими. Ось, скажу лише про ефективність: 66 проти 108. Просто вражає.

Святкову перемогу, скоріш за все, повезе додому "Хімік". Рівень у класі виразно різниться. Хоча, може цього дня хтось випадково поверне турнірну таблицю догори ногами?..

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: