"Політехніка-Галичина" - "Одеса" 68:77. Стартувати теж треба вміти

05 грудня 22:31
Переглядів: 226
Політехніка Шемосюк

Баскетбол. Суперліга України

5 листопада. 18:30. Львів. ПС "Галичина"

БК "Політехніка-Галичина" (Львів) - БК "Одеса" 68:77

(8:27, 22:13, 18:14, 20:23)

Не був би пан Погостінський голомозим, то точно посивів би після першої чверті сьогоднішньої гри.

Орленко без варіантів виграв розіграш спірного м'яча, а далі нічого веселого не було. "Одеса" заробляла свої очки справно, а "Політехніка"... Не знаю, от не знаю! Плавити тренера можна так, додому проситись так можна... Але на старті гри Суперліги так грати не можна! Власне, в матчі першого кола в Одесі було щось схоже (2:22). Тепер же рахунок чверті був 8:27. І всі, якщо не помиляюсь, очки нашої команди - то кидки зі штрафних. Та й їх наша команда нормально не закидала. Дивишся на табло, а там в якогось гравця зароблене одне очко, в якогось - аж два...

По ходу другої чверті одесити натисли на гальма. Просто припинили закидати так, як раніше. А кволенька "Політехніка" складала очко до очка, доки не почала грати в щось схоже на баскетбол. Самі винні гості, що на перерву пішли з відривом лише у десять очок. А могли б вже все вирішити.

У перерві Кирило Погостінський бідкався: "Им рисуй - не рисуй...", а його команда готувалась, аби почати-таки гру. Було дуже гарно, пішов кидок, досить добре грав навіть Федчук (хоча й заробив невчасну втрату, а після неї - неспортивний фол). Едуард не закинув жодного з п'яти ближніх, але майже всі триочкові влучив. Команди грали вже на рівних, і в останній чверті рахунок став 55:55. Суперово було, коли Давидюк прорвався до кільця та вгатив по ньому яскравим слемом, на забувши ще трішки повисіти. Та "Одеса" таки сильніша. Кривич був неповторним цього вечора, він вклав дуже багато, аби його команда додому поїхала з перемогою. А в нас насправді круто діяв Полюляк. Ще в минулих сезонах грів лавку, а тепер - справжній лідер!

Шкода, що кілька втрат призвели до поразки. Чергової. Але за бажання - величезна подяка. Тільки б ще стартувати краще навчились!..

Статистика

Кращі гравці: Полюляк (16 очок, 3 підбирання, 4 передачі, РЕ - 17) - Кривич (18 очок, 5 очок, 6 передач, РЕ - 22).

Ближні кидки: 13/43 - 20/47
Триочкові: 8/23 - 6/16
Штрафні: 18/31 - 19/26
Підбирання: 44 - 47
Втрати: 14 - 15
Перехоплення: 10 - 6
Рейтинг ефективності: 65 - 94

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: