"Політехніка-Галичина" - "Одеса". Ввечері на баскетбол!

05 грудня 11:45
Переглядів: 164
політехніка мавпи зубрицький

От дивишся на таблицю і якось все листя в душі опадає. Твоя команда як клеєм приклеєна до дна, а там, нагорі таблиці, вирує життя. Сумно отак щоразу писати анонси з точки зору найгіршої команди. Але щось у цьому є: перемога, якщо сьогодні її побачимо, буде неймовірно цінною.

Сьогодні о 18:30 на паркет "Галичини" вийдуть "Політехніка" та "Одеса". Гості зараз на восьмому місці і мають чотири перемоги. Одну з них вони здобули вдома проти наших хлопців. Перша чверть була за "акулами" - 22:2. І всі майбутні потуги зрівняти рахунок були марними. Гра так і завершилась перемогою "Одеси" - 75:69. Кращим у львів'ян, традиційно був, Давидюк, набравши, 16 очок та 6 підбирань. У суперників набільше закинув Носков (22 очка). Якщо дивитись глобальніше, то в останніх 15 іграх лише 5 завершились перемогою "політехів". От одразу видно, що незручний суперник.

Підопічні Олега Юшкіна - міцна команда. Декотрі імена зовсім не потрібно особливо представляти. Ось як Ростислав Кривич, Андрій Агафонов чи Артем Сліпенчук. А ще тут віднедавна грає наш старий знайомий Дмитро Ходов. Можливо, що після періоду в дублі "Одеси", він вперше вийде за основу у Львові.

У двох останніх іграх "Одеса" поступилась "Дніпру" (72:77) та "Миколаєву" (84:92). Щоби не просто потрапити до плей-офф, а ще й уникнути "Хімік" чи "Будівельник", потрібно вигравати. Особливо в очевидного невдахи (з Одеси і з усіх інших міст ми такими і виглядаємо). Завдання ж "Політехніки" повторюється від гри до гри: вхопити перемогу там, де її не чекають (або чекають лише найвідданіші прихильники).

Доки за заробленими очками "Політехніка" пасе задніх, "Одеса" за цим показником зараз четверта. Зате у підбираннях наша команда вище! Одесити невідомо як опинились за цим показником на останньому місці. А от втрат найбільше саме в нашої команди. Пора з цим щось робити, адже 19 втрат за гру - то аж дуже негарно.

Сьогодні - перша домашня гра без Фомічова. Після бойових виїзних матчів хочеться вірити, що щось схоже, а може й краще, побачимо вже ввечері.

Баскетбол. Суперліга

БК "Політехніка-Галичина" - БК "Одеса"

5 грудня. 18:30. Львів. Палац спорту "Галичина".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: