"Політехніка-Галичина" приймає "Ферро-ЗНТУ". Анонс

26 січня 12:04
Переглядів: 180
Політехніка ферро

Сьогодні на паркеті львівського Палацу спорту «Галичина» відбудеться черговий матч Чемпіонату України між клубами Суперліги. Майбутні суперники — місцева «Політехніка-Галичина» та запорізький «Ферро-ЗНТУ» — посідають у турнірній таблиці восьме та третє місця відповідно. Втім, учасники минулорічної серії за «бронзу» завжди налаштовані на боротьбу, незалежно від турнірного становища.

У першому колі
 
Матч першого кола, що відбувся в Запоріжжі, виграли господарі з рахунком 84-68. У ході гри баскетболісти запорізької команди реалізували 13/29 триочкових, що й стало одним із ключових факторів їхнього успіху. Натомість «леви» відзначилися лише 3/12 кидків із-за дуги.
 
Кадрові проблеми
 
Якщо «Галичина» активно шукає гравця, який посилив би передню лінію, то «Ферро-ЗНТУ» постане перед львівськими шанувальниками баскетболу без двох ключових захисників — травмованих Ентоні Маршалла й Артема Буцького.
 
Ще один представник знекровленої задньої лінії запоріжців Микола Вільховецький, який зазнав травми гомілкостопного суглобу в матчі з «Азовмашем», поїхав до Львова й налаштований, зціпивши зуби, допомогти своїм партнерам у принциповому двобої з «Галичиною».
 
Тренерська дуель старих друзів
 
Особливої цікавості львівському матчу додає протистояння тренерських концепцій колишніх одноклубників, адже в минулому столітті в.о. головного тренера «Галичини» Кирило Погостінський і головний тренер запорізького клубу Кирило Большаков разом захищали кольори «Ферро».
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: