"Політехніка-Галичина": в боргах, як у шовках?

07 вересня 13:16
Переглядів: 553
Політехніка

Днями вийшов сюжет про підготовку до сезону львівської «Політехніки-Галичини», в якому прозвучала інформація, що команда очікує фінансування, але при цьому не має боргів.

Це певною мірою викликало подив, оскільки в баскетбольних кулуарах давно циркулює інформація, що в плані заборгованостей саме у Львові найскладніша ситуація.

Підтвердив ці припущення і Олександр Кольченко, який захищав кольори галичан в минулому сезоні: «Чесно кажучи, я здивований такою дезінформацією. Наприклад, я у Львові не бачив зарплати з грудня місяця і на даний момент клуб не виплатив мені половину суми, належної за контрактом. По ходу сезону ми з хлопцями всерйоз замислювалися про страйк, але нас вічно водили за ніс обіцянками».

Ідентична ситуація і у ще одного лідера «левів» сезону-2013/14 Максима Івшина: «Найприкріше, що керівництво клубу вже який місяць навіть на зв'язок не виходить, не пропонує ніяких компромісних варіантів вирішення ситуації. Як це не прикро, але мабуть доведеться звертатися до арбітражного суду ФІБА. Чомусь так склалося, що в Україні, на відміну від Іспанії, Італії та багатьох інших країн, плекають легіонерів, бояться їх образити, а от місцеві гравці часто потрапляють під роздачу. Недоплатити пару зарплат за контрактом - стандартна ситуація. Благо, кілька хлопців вже виграли арбітражі і подали приклад, що до українських гравців теж потрібно ставитися з повагою».

Підтвердили наявність істотних боргів перед ними і ряд інших виконавців галичан минулого сезону - Леонід Стефанишин, Ярослав Лемик, Сергій Алфьоров.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: