«Політехніка-Галичина»: «Як грали в чемпіонаті, так його й завершили»...

21 квітня 10:21
Переглядів: 326
Default Image

Для львівської «Політехніки-Галичини» регулярний чемпіонат завершився черговою поразкою. В останньому турі галичани поступилися БК «Одеса». Гості в останній чверті гри дотиснули господарів і перемогли 89:80.

Команди почали матч надто спокійно, без жодної агресії у нападі та захисті. У «студентів» уже традиційно у сезоні усю «ковдру» на себе потягнули Макінтош та Вільямс. Саме вони найчастіше завершували атаки зелено-білої команди. Хорошу гру продемонстрував ще один «політех» Шон Фінн. Щоправда, після того, як Вільямс своєю передачею знайшов не руки Фінна, а його обличчя, Шон заграв активніше, зробивши чималий внесок у те, щоб господарі перемогли у першій чверті з рахунком 18:15.

У другій чверті гри командна гра «Одеси» часто замінювалася індивідуальними діями баскетболістів, особливо американців. У захисті команди не викладалися на всю силу... Зусиллями Вільямса, Макінтоша та Фінна галичани повели 35:30, однак ненадовго. Одесити до великої перерви відновили паритет на табло – 37:37.

У третьому періоді вперед виходила як одна, так інша команда. Комфортно відірватися у рахунку не вдавалося нікому. За дві хвилини до завершення періоду наставник львів’ян Михайло Увалін вдався до зонного захисту, однак це нічого не змінило... Здавалося, передостанній період матчу завершиться за нічийного рахунку, однак іншої думки був Юшкін. Олег із сиреною бездоганно кинув з периметра – 59:62.

Минуло кілька секунд четвертої чверті, як прокинулася публіка у «Галичині». Це Макінтош, влучивши триочковий, вирівняв становище на табло – 62:62. Але недовго раділи господарі. Кривич, Юшкін та Хілл своїми влучними атаками таки «зламали» суперника. На це підопічні Уваліна, які почали «плисти», не відповіли... Єдиний, у кого було бажання ще боротися, – Ярослав Зубрицький. Утім, досвідчений баскетболіст кількома вдалими атаками наприкінці матчу не зумів «завести» партнерів. Тайм-аут Уваліна також нічого не змінив… 80:89, і БК «Одеса» у плей-оф поміряється силами із БК «Київ».

«Як ми грали увесь чемпіонат, так його й завершили, – розповів після гри тренер «Політехніки-Галичини» Михайло Увалін. – Протягом сезону у нас були маленькі підйоми й великі падіння... За результат із себе вини не знімаю».

http://wz.lviv.ua/

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: