"Політехніка-Галичина" здобула четверту перемогу поспіль

28 лютого 20:33
Переглядів: 207
Політехніка Федчук

«Галичина» здобула четверту поспіль перемогу, обігравши «Миколаїв» із рахунком 94-59.

Гравець матчу

Ілля Шемосюк провів найкращий матч у майці «Галичини» в нинішньому сезоні. Особливо плідно попрацювавши в першій половині, досвідчений захисник відзначився 17 очками, 6 підбираннями та 5 передачами.

Рекорд матчу

Враховуючи, що центровий «Миколаєва» Олександр Кушніров провів на паркеті тільки неповні 13 хвилин у першій половині, отримавши дискваліфікуючий фол, перевага «левів» у боротьбі за підбирання була більш ніж переконливою (63-18). Крім того, «Галичині» вдалося встановити новий рекорд Чемпіонату України «Суперліга» за кількістю зібраних відскоків в одній грі за останні шість сезонів.

Хід гри

Невдало розпочавши матч і відпустивши суперника на дев’ять очок (зі старту активно увійшли в гру Михайло Галенко та Владислав Тонченко), «Галичина» відігралася вже до кінця першої чверті, а в другому періоді здійснила ривок 31-8. Проти нього аргументів у «Миколаєва», який повністю програв боротьбу за зібрані відскоки, не знайшлося. Тож на велику перерву команди вирушили за рахунку 51-30 на користь господарів паркету. У третій і четвертій чвертях «леви» продовжували збільшувати власну перевагу, впевнено контролюючи перебіг подій на майданчику.

Статистика

Окрім Шемосюка в складі «Галичини» вдалою грою відзначилися Максим Тютюнник (13 очок + 8 підбирань),Микола Полюляк (12 очок + 9 передач + 6 підбирань), Дмитро Тихонов (12 очок + 10 підбирань), Антон Дзюба (11 очок) й Антон Давидюк (8 очок + 9 підбирань).

Владислав Тонченко приніс «Миколаєву» 17 очок. Михайло Галенко відзначився 13 очками, Олексій Онуфрієв – 11 очками.

 
 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: