"Політехніка-Галичина" здобула першу перемогу в сезоні

21 листопада 22:57
Переглядів: 153
Політехніка Федчук

У битві аутсайдерів чемпіонату «Політехніка-Галичина» з великими труднощами обіграла на домашньому паркеті «ДніпроАЗОТ» із рахунком 84-82. Для львів’ян, які залишили останню сходинку турнірної таблиці, ця перемога стала першою в нинішньому сезоні.

Хід гри

Завдяки стартовому міні-ривку 5-0 львів'яни захопили ініціативу, однак уже в середині першої чверті гості вирвалися вперед, а після серії дальніх кидків і чудового відрізку у виконанні Владислава Кондратьєва, який завершив першу половину із 11 очками та 6 підбираннями в активі, повели 46-31. Причому, загалом за першу половину гості реалізували 8/14 триочових.

Утім, за традицією, яка аж ніяк не радує Валерія Плеханова, одну із чвертей «АЗОТ» мав провалити. Цього разу дніпродзержинці віддали суперникові ініціативу в третьому періоді (22-35), з чого, в першу чергу, скористалася задня лінія господарів, скоротивши відставання до двох пунктів (66-68). Протягом останніх десяти хвилин на паркеті точилася рівна боротьба, переможцями з якої, все ж таки, вийшли «леви», в чому значна заслуга Антона Давидюка.

Статистика

Антон Давидюк завершив гру із 17 очками в активі. Серед інших гравців «Галичини» варто відзначити Антона Дзюбу (16 очок + 7 підбирань), а також Олександра Доленка й Миколу Полюляка, котрі здобули по 10 очок.

Владислав Кондратьєв приніс «АЗОТу» 19 очок, а також зібрав 9 відскоків. 18 очок і 7 передач на рахункуЮджина Харріса, 12 очок – Богдана Байди, 10 очок – Станіслава Серпіліна.