"Політехніка" готова підсилитися легіонерами, але чекає засідання Суперліги

08 серпня 07:42
Переглядів: 204
погостинський

Генеральний директор Політехніки Кирило Погостинський розповів останні новини з табору "левів".

Львівська Політехніка почне підготовку до наступного сезону через два тижні. Нині галичани очікують 12 серпня - в цей день відбудуться збори засновників Суперліги, де повинні бути вирішені питання формату та регламенту наступного чемпіонату України.

"Ми плануємо 18-19 числа зібратися, до 22-го пройти медкомісію і приступити до тренувань. Наші молоді гравці - 95-го, 97-го, 98-го років, студенти Політехніки - всі вже на місці. Ми тренуємося з 4 го числа", - розповів в інтерв'ю генеральний директор львівської Політехніки Кирило Погостинський.

Попередній сезон Політехніка почала з Желько Лукаїчем на посту головного тренера, потім команду в екстреному порядку прийняв Погостинський, який і пропрацював зі "левами" до кінця сезону. Зараз Кирило Борисович і команда активно працюють над пошуком нового рульового для львів'ян. "У нас є три кандидатури, але поки жодної не затвердили", - коротко відповів про тренерський питанні гендиректор львів'ян.

За його словами, відкрите питання і по співпраці з Андрієм Кремезом, який в минулому сезоні асистував Погостинському на тренерській лавці. "Ми б хотіли, щоб він працював. Ну а далі ви ж самі знаєте як - поки не підписані ніякі контракти, я вам нічого не можу сказати", - пояснює Кирило Борисович.

Що стосується основного складу команди в наступному сезоні, то львів'яни планують при комплектації команди відштовхуватися від роботи на ринку інших клубів Суперліги. Сьогодні на контракті у клубу перебувають лише Микола Поляляк, Антон Давидюк, Дмитро Тихонов, Максим і Денис Тютюнники. При цьому Погостинський не виключає поповнення команди гравцями збірної України і легіонерами, які повинні допомогти Політехніці уникнути долі аутсайдера ліги.

"У нас ситуація непроста, пов'язана вона і з ситуацією в країні, і з багатьма іншими справами. Я ще навіть не знаю, cкільки буде ігор в наступному сезоні Суперліги, яким буде регламент і чи допустять до чемпіонату легіонерів. Все це має бути вирішено 12-го серпня в Києві. принаймні, дуже хотілося б, щоб все було вирішено. І я не можу зараз сказати як виглядатиме команда. Я, наприклад, хочу, щоб не було легіонерів, а нам скажуть, що можна буде мати три-чотири-п'ять-шість легіонерів. І якщо клуби будуть брати по кілька іноземців, то нам теж треба буде підтягуватися.

Я розраховую, що мені доведеться орієнтуватися по інших клубах. Тобто, якщо перед Політехнікою не буде поставлено завдання грати молодим львівським складом, вихованцями нашої школи, - а на сьогодні у нас приїжджих немає (Полюляка і Давидюка, які в клубі вже сім років, я не вважаю приїжджими), - тоді я буду комплектуватися тими людьми, які дадуть результат, щоб ми якось грали", - говорить Погостінський.

Менеджер Політехніки також підтвердив інформацію про те, що центровий Політехніки Вячеслав Моторчук продовжить кар'єру в БК Одеса: "Моторчук виїхав до Одеси. Він сам одесит і поїхав грати за Одесу".

Минулого сезону обставини змусили Погостинський спробувати себе в ролі головного тренера. Але, схоже, нині генеральний директор Політехніки хоче займатися лише звичним для нього справою. На наш уточнююче питання про те, чи буде він мати відношення до тренерської роботи в клубі в прийдешньому сезоні, Кирило Борисович відповів просто: "Я сподіваюся, що ні".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: