"Політехніка" перемагає на останніх секундах

27 березня 20:28
Переглядів: 262
стефанишин

Львів'яни з великими труднощами переграли гостей з Дніпропетровська - все вирішилося на останній хвилині матчу.

Рахунок в матчі був відкритий завдяки дальньому попаданню захисника Політехніки Алфьорова, на що Дніпро відразу відповів точним кидком з середньої від Тимофієнко. Господарі майданчика за допомогою Вукосавлевіча зуміли трохи відірватися в рахунку, але вдалі дії того ж Тимофієнко дозволили гостям відновити статус-кво - 7:7. Протягом наступних чотирьох хвилин обидві команди видали серію помилок і неточних кидків. Перервався цей відрізок фолом Васильовича і двома влучними штрафними від Лоу, які дозволили Дніпру вперше повести в рахунку. У кінцівці чверті команди на кожен точний кидок суперника негайно відповідали своїм уколом. На триочкові потрапляння від Балашова господарі відповіли таким по точності дальнім від Мітчелла після передачі Шкурупія. А закінчилася чверть красивим накидуванням Мітчелла на свого співітчизника Лі, який данком оформив перемогу Політехніки у стартовому відрізку гри - 18:16.

У другій чверті команди продовжили синхронні дії. На невпевнені дії в атаці суперники відповідали такими ж неточними діями, помилка змінювала іншу. У той же час результативні атаки почергово змінювали лідера в матчі. Провал дніпрян у середині чверті дозволив львів'янам відірватися на комфортні "+8". Тайм-аут Вальдемараса Хомічюса був вельми до речним. І точний кидок Мішули з передачі Корнієнко дозволив гостям трохи прийти в себе. Але все ж перша половина залишилася за господарями - 32:27. Найкращими у своїх командах стали Даррел Мітчелл з 10 очками і Станіслав Тимофеєнко, набрав до великої перерви дев'ять балів. Якість же баскетболу, показаного двома командами, залишало бажати кращого.

На старті другої половини гри Політехніка зробила ще одну спробу відірватися в рахунку. Вдала гра Шкурупія і Мітчелла дозволила господарям після закінчення двох хвилин вигравати все з тими ж "+8", які були і в другій чверті. Але точні триочкові Тимофієнка після передач Лоу знову повернули Дніпро в гру. Гойдалки продовжилися. Після п'яти хвилин табло показувало рівний рахунок, 39:39. І знову пішов двохвилинний провал від гостей. Завдяки дальнього потрапляння Васильовича і кидку з середньою від Лі, Політехніці знову вдалося втекти в рахунку, 44:39. Як і слід було очікувати, Дніпро тут же організував свій міні-ривок. Після вдалих дій Коренюка та Глазиріна підопічні Хомічюса змогли впритул підібратися у рахунку, 44:43. Таке враження, що дніпропетровцям сподобалося грати в догонялки і вони під кінець чверті знову відпустили господарів на комфортні "+5". У підсумку після трьох чвертей господарі були попереду, 48:43.

У завершальній чверті гравці Політехніки вирішили не випробовувати долю і організували ще один ривок, 6:0. В основному завдяки грі свого сербського центрового Вукосавлевіча. Точний триочковий Мішули перервав мовчання дніпрян, 54:46. Ви чекали чергового ривка дніпрян? Правильно робили. Але серйозну допомогу гостям надав Іконіч і його неспортивний фол на Мішуле. Після чого послідував черговий триочковий від Тимофієнка, 57:56. Активні дії цієї парочки та додати до них Корнієнко дозволила Дніпру впритул підібратися до Політехніці. За дві хвилини до кінця основного часу різниця в рахунку становила всього один бал, 63:62 на користь господарів. Аж до останніх 20 секунд команди марно намагалися змінити рахунок на свою користь, а потім почалася нервова кінцівка з фолами. Корнієнко намагався вирівняти ситуацію, але його триочковий не досяг мети. Вдалі дії Тимофієнка на підборі подарували ще один шанс гостям. У відповідь на лінію двічі виходив Вукосавлевіч і обидва рази був точний. У той же час Дніпро не зміг реалізувати свої дальні спроби. І триочковий з сиреною від Лоу лише підбив підсумок матчу. 69:67 - заслужена перемога підопічних Желько Лукаїча.

Таким чином, Політехніка гарантувала собі п'яте місце в таблиці Суперліги. А Дніпро, перервавши свою триматчеву виграшну серію, не зумів піднятися вище одинадцятої позиції.

Політехніка - Дніпро 69:67 (18:16, 14:11, 16:16, 21:24)

П: Мітчелл (10 + 5 передач + 3 перехоплення + 5 втрат), Алфьоров (3), Стефанишин (0), Лі (13 + 5 втрат), Вукосавлевіч (23 + 14 підбирань + 5 втрат) - старт; Василєвіч (9 ), Іконіч (5), Салтовець (4 + 5 підбирань), Шкурупій (2 + 4 передачі + 3 перехоплення).

Д: Лоу (12 + 9 передач), Мєсяць (0), Глазирін (9), Тимофеєнко (23), Коренюк (5 + 8 підборів) - старт; Мішула (9), Корнієнко (6 + 7 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення), Балашов (3), Щепкін (0 + 4 втрати), Мироненко (0).

Кидки з ближньої та середньої дистанцій: 21/38 (55,2%) - 14/39 (35,8%)

Кидки з дальньої дистанції: 4/15 (25%) - 9/26 (34,6%)

Штрафні кидки: 15/22 (68,1%) - 12/17 (70,5%)

Підбори: 43-34; Передачі: 21-20; Втрати: 19-14