"Політехніка" перемогла "Ферро"

26 січня 17:49
Переглядів: 210
Політехніка - Дніпро-Азот

«Політехніка-Галичина» перемогла «Ферро-ЗНТУ» з рахунком 69-63. Запоріжців підвели серйозні кадрові втрати в задній лінії, адже на паркеті так і не з'явився Микола Вільховецький, не кажучи вже про Ентоні Маршалла й Артема Буцького. Не брав участі в матчі й старожил команди — форвард Яків Змитрович.

Надія матчу

Молодий захисник Максим Теряник, який проводив свій третій матч у Чемпіонаті України «Суперліга», допоміг «Ферро-ЗНТУ» 11 очками (1/1 двоочкових, 3/5 триочкових), 4 підбираннями та 4 передачами. І хоча запорізькій команді так і не вдалося перемогти, гра Теряника, який із 17 балами РЕ став найефективнішим гравцем матчу, вселила надію в серця вболівальників команди.

Хід гри

Малорезультативна перша половина (21-30) завершилася за переваги запорізької команди, у складі якої більш досвідченим партнерам суттєво допоміг Максим Теряник, відзначившись 5 очками, 3 передачами та 2 підбираннями. Після великої перерви «Галичина» скоротила відставання до цілком досяжного. І хоча обмежений ростер запоріжців з останніх сил намагався зберегти перевагу в рахунку, два з фолом Кінделла Дайкса в середині заключної чверті дозволили господарям паркету остаточно переломити хід гри на власну користь.

Статистика

13 очками в складі «Галичини» відзначився Кінделл Дайкс. 12 очок на рахунку Олександра Кольченка, 11 очок — Максима Івшина, 10 очок й 11 підбирань — Ярослава Лемика, 10 очок і 5 підбирань — Ентоні Майлза

Окрім Теряника, в складі «Ферро-ЗНТУ» варто відзначити Маршона Пауелла (12 очок + 5 підбирань + 5 передач) і Джейка О'Брайєна (11 очок + 10 підбирань).