"Політехніка" познущалася над МБК "Миколаїв"

11 лютого 21:48
Переглядів: 187
Політехніка миколаїв

Незважаючи на те, що у Львові зустрічалися два претенденти на плей-офф, матч інтриги не приніс.

Політехніка захопила лідерство відразу з перших хвилин. Творцями цього локального успіху стало тріо Алфьоров - Івшин - Кольченко. "Біло-сині" відбивалися зусиллями Марекса Юревічюса - хоч щось виходило лише у нього. Підопічні Кирила Погостинського стабільно вели з "+5 ", а на останніх хвилинах мали навіть "+7"

Але кінцівка першої чверті стала міні-бенефісом Кшиштофа Шубарги, який здійснив класний прохід і забив надзвичайно тяжкий дальній майже з сиреною. Таким чином, на першу перерву команди йшли з "+2" для господарів.

Однак на старті наступної десятихвилинки миколаївці десь не змогли організувати осмислене напад, десь просто не змогли потрапити свої кидки. Підсумок - п'ять хвилин другої чверті без очків і ривок "левів" 9:0. Агріс Галвановскіс взяв тайм-аут тільки в середині чверті...

У львів'ян зловив кураж Кінделл Дайкс, який у своєму стилі накидав Миколаєву купу кидків із середньої дистанції. У "чайок" після тайм-ауту двічі відзначився Матео Кеджо, але за цим послідувало чергове затишшя в напад, а в захисті - "енд-ван" від Дайкса і легкі два від Лемика . Вже "+16" для "біло-зелених" і ще один тайм-аут від Галвановскіса. До кінця першої половини гостям не вдалося змінити різницю. Повний провал для Миколаєва у другій чверті...

Після перерви Миколаїв традиційно зробив ставку на триочкові кидки, як шанс на порятунок. Звичайно ж, атакував з периметра найчастіше Олексій Онуфрієв , і у нього це виходило здорово (форвард забив п'ять далеких за чверть!), Але "левам" у нападі і раніше дозволялося дуже багато чого, тому шансів у гостей було мало.

Максимум, чого досягли "біло-сині", це скорочення розриву до 11 пунктів, після якого відбувся черговий провал. Серед причин настільки бездарного поразки підопічних Галвановскіса не можна забути і про пасивних діях під час підбору на своєму щиті. Один з таких програних підбирань дозволив Лемику на останніх секундах третьої чверті знову повернути різницю на позначку в 16 очок.

Продовжуючи аналізувати бездарну гру "чайок", треба сказати про велику кількість дурних, дитячих втрат на рівному місці, якими особливо любив користуватися Ентоні Майлс. Двічі він це зробив і на початку четвертої чверті - різниця перевалила за позначку в 20 пунктів. Львів'яни візуально дуже легко розбиралися зі своїм противником.

Епічної точкою матчу, який повинен був стати дуже інтригуючим, в якому була турнірна інтрига, стало те, що за п'ять хвилин до кінця поєдинку тренери стали випускати молодь. При "-27" (!) Галвановскіс викинув білий прапор (випустив Олександра Кушнірова). Вкрай впевнена перемога Політехніки.

Політехніка - МБК Миколаїв 95:71 ( 23:21, 22:8, 26:26, 24:16)

П: Алфьоров (9+ 8 передач), Тютюнник (0), Кольченко (9), Лемик (19+12 підбирань + 6 втрат), Івшин (15) - старт; Дайкс (19+ 4 втрати), Майлс (10+ 4 передачі + 4 перехоплення), Полещук (6), Стефанишин (5+ 4 передачі), Полюляк (3), Давидюк (0).

М: Шубарга (11), Юревічюс (16+ 4 втрати), Кларк (1+ 6 передач), Онуфрієв (22), Брістол (4+ 8 підборів) - старт; Кеджо (9), Череповський (6), Шундель (2), Кушніров (0), Хохонік (0).

Двоочкові кидки: 30/53 (57%) - 15/29 (52%)

Триочкові кидки: 8/13 (62%) - 11/29 (38%)

Штрафні кидки: 11/13 (85%) - 8/10 (80%)

Підбори: 39-23; Передачі: 25-16; Втрати: 15-15.