"Політехніка": випробування Півднем

01 листопада 09:19
Переглядів: 226
політехніка мавпи зубрицький

"Політехніка" в цьому сезоні лише програвала. Причому всі три гри відбулись у Львові. Тепер же нашій команді час їхати на перші виїзні поєдинки. І суперники в ці вихідні дуже серйозні...

Сьогодні львів'яни протистоятимуть лідеру змагань - "Хіміку". Не треба багато розповідати про те, які спортивні традиції в Южному і як люблять там рідну команду. Якщо додати до цього ще й успішні виступи баскетболістів, то вийде просто казкова картина. Але ми просто повинні пошукати недоліки! Чи то так співпало, чи то закономірність, але "Хімік" наразі демонструє загалом посередню результативність (вийняток лише 104 очки проти "Дніпро-Азота"). Також додам, що чотири з шести перемог не були аж надто переконливими. От, до прикладу, "Будівельник" (хоча сам факт перемоги над такою командою вже великий плюс) вдалось переграти всього на одне очко, БК "Київ" - на чотири. Сюди ж таке: "Хімік" має такий же показник влучань ближніх кидків, як і "Політехніка" - 51%. Щодо дальніх, то тут трішки вже є перевага суперників - 36% проти наших 31%. Не про те мова, щоб принизити южненців, ні. Просто підкреслити, що це не якась там машина для перемог. З ними також можна боротись. Хоча такий елемент, як підбір, не програти буде важко.
Найбільш результативний гравець "Хіміка" - Рамон Мур - 16,8 очка. Максим Корнієнко робить 6,2 підбиранння за гру. А Дерек Нідхем лідирує за передачами - 4 в середньому за матч. Сильних баскетболістів у цій команді вистачає. Зокрема виділю Сергія Попова, Максима Корнієнка та Артема Пустового.

От де недоліки шукати легше, то це в "Одесі". Команда, яку також дуже люблять і яка колись давно наводила жах на суперників, в цьому сезоні не вражає: дві перемоги за трьох поразок. Хоча й суперники були досить міцні. Поступились одесити "Будівельнику", "Дніпру" та "Миколаєву", які зараз є дуже поважними командами. Звитяги "Одеса" святкувала у матчах проти "Говерли" та "Києва". Причому "Говерлу" вчора просто-таки розбили - 90:71.
Лідером команди є Андрій Агафонов, що заробляє 13,8 очок за гру та робить 8,2 підбирань. За передачами у наших суперників бере гору Артем Сліпенчук - 6,8 за гру. Також я варто відзначити таких виконавців, як Ростислав Кривич (він точно кидатиме багато трьохочкових) та Артем Сліпенчук. У складі "Одеси" є й молодий Вячеслав Моторчук, що ще перед сезоном належав "Політехніці", але переїхав до рідної Одеси.

Баскетбол. Суперліга

1 листопада. 18:00.
ФСК "Олімп".
"Хімік"- "Політехніка-Галичина"

2 листопада. 15:00
СК "Краян".
"Одеса" - "Політехінка-Галичина"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: