"Політехніка" здобула перемогу над "Дніпром"

09 лютого 20:09
Переглядів: 184
Політехніка
«Галичина» здобула несподівану перемогу над «Дніпром», обігравши одного з лідерів чемпіонату з рахунком77-68. Для львів’ян, які посідають останню сходинку турнірної таблиці, цей успіх став лише другим у сезоні.

Гравець матчу

Захисник «Галичини» Микола Полюляк став одним із героїв зустрічі, відігравши важливу роль у переможному ривку своєї команди. В підсумку один із лідерів «левів» оформив дабл-дабл, додавши до 14 здобутих очок 10 передач, 8 перехоплень (рекорд сезону!) і 5 підбирань. Цьому не завадили навіть нереалізовані гравцем дальні кидки.

Хід гри

Потужний старт зіграв із дніпрянами злий жарт. Повівши +11 вже на п’ятій хвилині поєдинку та вигравши дебютну чверть 25-17, дніпряни, які раз разом вражали кільце суперника з-за дуги, провалили другу десятихвилинку. Гарний ігровий відрізок вдався досвідченому Ярославу Зубрицькому, не менш вдало діяли і його партнери, завдяки чому, навіть попри програну боротьбу за підбирання та низьку реалізацію дальніх кидків, «Галичина» скоротила відставання до мінімуму (40-41).

На початку другої половини після влучного триочкового пострілу Іллі Шемосюка господарі паркету вийшли вперед і надалі утримували здобуту перевагу, яка, щоправда, не перевищувала кількох очок. Після того, як четверту чверть «Галичина» розпочала ривком 7-0, повівши 63-54, здавалося, що господарі вже не випустять гру з-під свого контролю. Втім, два дальні кидки Олександра Мішули відновили інтригу, і знову «леви» на чолі з Миколою Полюляком «погасили» запал суперника, а кінцівку гри провели зібрано та втримали здобуту перевагу.

Статистика

Крім Полюляка в складі «Галичини» варто відзначити також Олександра Берхіна (12 очок), Ярослава Зубрицького (12 очок), Володимира Орленка (11 очок + 5 підбирань) й Антона Дзюбу (10 очок + 7 підбирань).

Найкращими в складі «Дніпра» стали Олександр Мішула, на рахунку якого 24 очка та 5 передач, а такожСтаніслав Тимофеєнко, чий доробок склав 15 очок, 8 підбирань і 6 передач. В активі Сергія Загреби 4 очка та 10 підбирань.