"Політехніці" перемога сьогодні була дуже-дуже потрібна"

26 січня 20:38
Переглядів: 211
большаков

Головний тренер Ферро поскаржився на травми основних виконавців після поразки у Львові.

Віталій Биков, захисник Ферро-ЗНТУ:

"Навіть не знаю, чому програли. Напевно, через те, що недостатньо агресивна гра була, недостатньо відпрацювали в захисті".

"Що сталося після перерви? Не думаю, що це через розслабленість. У нас слабкий склад, багато травмованих - йде втома, бо всі працюють, віддаються як можуть. Втома бере своє. Політехніка, напевно, відігралася тому, що вони грали добре командно, колективно. Ми з цим не змогли нічого зробити. Швидше за все, нам не вистачило зіграності".

Кирило Большаков, головний тренер Ферро-ЗНТУ:

"Враження суперечливі. Хочу привітати львів'ян з перемогою. Було видно, що їм перемога сьогодні була дуже-дуже потрібна. Можливо, десь їм це завадило, сковувало дії - їх відсоток атакуючих дій був не на висоті. Кінцівка в нашому виконанні. Явно не вистачило першого номера, який організовує напад, виконає. З цим була проблема".

"Ні трьох розігруючих. Хоча б один з них сьогодні був на майданчику - було б легше. Я не кажу, що ми обов'язково виграли б, але тоді б не порушувалося рух м'яча . У четвертій чверті були втрати на простих передачах, що перетворювалося на швидкі прориви. Контроль над м'ячем просто не був налагоджений".

"Так, молоді зіграли - молодці. До них питань не багато".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: