Польський чиновник з Євро-2012 вибачився за свої слова щодо України

10 березня 17:03
Переглядів: 78
Default Image

Операційний директор польського комітету з підготовки до фінальної частини Чемпіонату Європи PL-2012 Войцех Фолеївський перепросив за свої слова про те, що Україна нібито затримує підготовку до турніру. Про це в коментарі Корреспондент.net повідомив директор Євро-2012 України Маркіян Лубківський.

За його словами, напередодні у нього відбулася телефонна розмова з Фолеївським. Польський чиновник вибачився за свої слова, додавши, що вони були неправильно витлумачені ЗМІ.

При цьому Лубківський підкреслив, що наразі Україна очікує офіційного спростування цієї заяви від Фолеївського.

"Ми ніколи не опускалися до критики польської сторони. Хоча ми розуміємо, що процес підготовки проходить непросто і в Польщі, і в Україні. У кожної країни є свої проблеми, і кожна по-своєму з ними справляється", - підсумував він.

Нагадаємо, Фолеївський виступив з критикою на адресу партнерів по проведенню Євро-2012 на форумі Global Sports Forum, який пройшов у Барселоні 8 березня.

Польський чиновник, за повідомленнями ЗМІ заявив, що Україна знову затримує будівництво об'єктів інфраструктури, необхідних для проведення чемпіонату. Чиновник прогнозує проблеми з розміщенням сотень тисяч уболівальників.

"Ми очікували більшого [від них], однак я впевнений, що Україна сповнена рішучості [вирішити ці проблеми]. UEFA вибрав нас, оскільки ми дуже схожі, але реальність абсолютно інша, - наводить агентство Associated Press слова Фолеївского. - Якщо ви подивитеся на попередні країни, які приймали турнір разом, наприклад Швейцарія - Австрія або Бельгія - Голландія, то їм було дуже просто [організувати все]".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: