Польський досвід "Баркому"

18 вересня 14:05
Переглядів: 467
барком

Львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» повернулися з польського Островеку. Там, впродовж 12-14, відбувся товариський волейбольний турнір.

На змаганнях у Польщі було представлено 5 команд, серед яких лише одна українська – «Барком-Кажани» та 4 польські: Ślepsk Suwałki, KS Camper Wyszków, KPS Siedlceта Pekpol Ostrołęka.

Хоча вибороти перемогу львів’янам не вдалось ( «кажани» отримали кубок за п’яте місце), досвід гри у міжнародному турнірі львів’яни таки здобули. А це, як наголосив президент ВК «Барком-Кажани» Олег Баран, має для команди колосальне значення.

До речі, за підсумками змагань найкращим гравцем команди ВК «Барком-Кажани» під час польського турніру визнали Мар’яна Кадюка.

«Це були досить насичені змагання, «кажани» отримали неоціненний досвід. Для того, щоб команда йшла до лідерства – потрібно пережити і програші», - підкреслив головний тренер ВК «Барком-Кажани» Владислав Лазарчук.

Одразу після Польщі, львівські «кажани» вирушать до Румунії. Там наприкінці тижня львів’яни візьмуть участь у ще одному турнірі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: