Помер найстарший футболіст Львова Володимир Ханенко

14 березня 09:53
Переглядів: 495
Володимир Ханенко

Помер найстарший футболіст Львова - Володимир Ханенко 20.03.1920 – 13.03.2014

Ніхто з нас не вічний – істина ця відома кожній людині, і, якою б вона гіркою не була, з нею так чи інакше доводиться миритися. І все ж вона важка і до болю в серці тужна. Несправедливою здається будь-яка втрата, і в особливості, коли пішла з життя неповторна і заслужена людина для львівського спорту.

Саме таким ми знали Володимира Антоновича Ханенка. Знали його таким і ті, хто виступав з ним на футбольному полі і на сидів тренерській лаві, у суддівській кімнаті та за викладацькою трибуною, а найважливіше великі маси студентів, якими він опікувався у Львівській політехніці.

Беззаперечно, Ханенко, вихований на славних київських традиціях, був заслуженим спортовцем і попри хворобу та свій вік до останнього подиху ніс у своєму серці незгасиму любов до спорту. Так, його життєвий шлях не був устелений килимами. Довелося пройти сувору фронтову школу Другої світової війни. Проте він ніколи не розлучалися з улюбленим футболом, якому ніколи не зрадив.

Його особистість широковідома, як футболіста львівського «Спартака», арбітра Всесоюзної категорії СРСР, визначного діяча на пострадянських теренах та організатора спортивного руху на Львівщині. Це завдяки його невтомному духу у Львові при спортшколі СКА виросли сотні здорових хлопців і десятки футболістів, а команда Львівського політехнічного інституту протягом півстоліття користувалась плодами роботи цього непосидющого і вічно рухливого унікуму. А ще він чимало часу присвятив спортивній журналістиці. Ханенко у 50-60 роках фахово і до дрібниць знався на силі друкованого слова.

Здавалося, що Антонович наділений незгасимим життєдайним вогником і його організм не знатиму поломок. Його завзятість і бадьорість змушувала молодь рухатися у цьому ж життєвому напрямку. На жаль, здавалося…

Учора ввечері, на дев’яносто четвертому році життя (!) серце нашого спортивного Метра зупинилося раз і на завжди, а його душа відійшла у вічність.

Колектив «Галичини спортивної» сумує і співчуває родині та усім, хто знав В.А.Ханенка.

Вічная йому пам’ять і слава!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: