Помер один із перших гравців Ниви

23 лютого 17:30
Переглядів: 110
Свічка

Біда, як відомо, поодинці не приходить. 2 лютого стало відомо, що фактично припиняє існування футбольна команда Нива з Тернополя. А 11 лютого у віці 62 роки перестало битися серце одного з перших гравців в історії тоді ще підгаєцької Ниви Володимира Васечка.

Четвер у Підгайцях — базарний день. Володимир Данилович направився на ринок дещо прикупити. Хотів випити кави і… несподівано помер. За попередніми висновками лікарів, у нього обірвався тромб.

Володимир Васечко народився у Бучачі. Перші кроки у великому футболі робив у місцевому "Колосі", який тоді гримів на весь Радянський Союз. Навчаючись у Тернопільському педагогічному університеті, виступав за студентську команду Буревісник. Але найбільше любителі футболу його пам’ятають за виступами у підгаєцькій Ниві, кольори якої він захищав упродовж 1979-81 рр. У 1982 році команду, а разом з нею і Васечка перевели до Бережан. Того року досвідчений нападник допоміг Ниві вибороти путівку до ліги майстрів. На жаль, у другій союзній лізі йому пограти не вдалося. Діючи в атаці, він відзначався технікою та добре поставленим ударом. У лінії атаки Ниви Васечко конкурував з легендарними нападниками команди Петром Прядуном та Ігорем Яворським. У будь-який момент міг їх підмінити або ж зіграти на позиції атакувального півзахисника.

З сім’єю Васечко мешкав у Підгайцях, де йому надали житло. Деякий час працював тренером у місцевому ПТУ. Нетривалий термін тренував козівський Старт. У складні економічні часи змушений був понад 10 років їздити на заробітки до Чехії. Коли навідувався додому, то завжди брав участь у традиційних матчах ветеранської команди Нива…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: