Помер рекордсмен дрогобицького "Нафтовика"

29 січня 13:40
Переглядів: 192
Міщихін

27 січня 2014 року в місті Тернопіль, на 71 році життя, після важкої хвороби, помер Борис Дмитрович Міщихін, який народився 6 травня 1943 р.

Вихованець московського футболу, школа ЦСКА брав уроки у знаменитого Всеволода Боброва. Але після того, як один сезон 1961 року провів у складі армійців-дублерів, Міщихін несподівано перебрався в Україну. Першим українським клубом у кар’єрі цього центрфорварда став «Дніпро» (Дніпропетровськ). Було це 1962 року. Далі Борис Дмитрович пов’язав своє спортивне життя із Галичиною, а конкретніше з містом Дрогобич, де упродовж шести років представляв «нафтовиків» на всесоюзній футбольній арені у матчах першості класу «Б» і розіграшах за кубки УРСР і СРСР. На його рахунку понад півтори сотні поєдинків, що виводить Міщихіна у рекордсмени серед дрогобицьких футболістів.

Щоправда у цей час він встиг на коротко відлучатись до складів «Зірки» (Кіровоград) – 1966 і «Дніпра» (Черкаси) - 1967 рр.

1965 р. зіграв 5 матчів у складі команди УРСР, яка складалась з гравців класу «Б».

Наступним і завершальним етапом у спорті цього футболіста стали тернопільські команди «Авангард»/«Будівельник» - 1969/74.

На жаль, уся ця інформація більше надається до біографічної довідки. Бо тепер усе в минулому, але з нашого боку це цінна згадка про футболіста, спортсмена і хорошого громадянина, яким у наших і серцях ветеранів копаного м’яча залишився Борис Дмитрович Міщихін.

Вічная пам’ять, Тобі футбольний Майстре!

Зі смутком, колектив «Галичини спортивної»!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: