Помічник головного тренера "Кажанів" Микола Борис поділився своїми враженнями від двох перемог своєї команди

09 листопада 16:30
Переглядів: 77
Ян Сух

Помічник головного тренера «Кажанів» Яна Суха Микола Борис поділився своїми враженнями від двох перемог своєї команди над чернігівським «Буревісником». Нагадаємо, «Кажани» двічі обіграли суперника з Чернігова з рахунком 3:0.

-Наші перемоги над «Буревісником» - плідна робота на тренуваннях. Вважаю, ми перемогли досить незручного суперника. Тепер ми підняли клас своєї команди, і, вважаю, зіграли впевнено у двох матчах. Звісно, є певні моменти, які не влаштовують головного тренера, але це нормальний робочий процес. Будемо над ними працювати. У другому матчі ми зіграли рівніше, аніж у першому. Якщо у першому матчі був момент, коли суперник міг виграти одну з партій, то у другій грі такого не було. Хлопці грали з задоволенням. Ми провели матч, як і планували.

-Чому «Буревісник-ШВСМ» називаєте незручним суперником?

-У попередні роки у матчах з цією командою нам не все вдавалося за планом. Втім, цього року ситуація дещо змінилася. Незважаючи на це, хлопці з Чернігова завжди борються. Для усіх команд це незручний суперник у себе вдома.

-Чи задоволені усіма гравцями за підсумками двох матчів?

-В загальному так, але є певні нюанси. Хотілося б, щоб команда більше грала першим темпом. Були моменти у матчах, коли не все вдавалося у наших догравальників та діагональних гравців. Незважаючи на це, серйозних зауважень до хлопців немає.

-У другому сеті першого матчу «Кажани» ледь не дозволили супернику виграти партію.

-Вважаю, що ми дали слабину у цьому сеті. Зіграли не на своєму максимумі. Навіть якщо б ми цей сет програли, то сумніваюся, що відбулися б радикальні зміни у цьому матчі. Боротьба була б цікавішою, це однозначно. А так суперник програв з рахунком 29:27 і фактично опустив руки. На третій сет «Буревісник» уже не вистачило.  

-До матчу з «Фаворитом» готуватиметеся у звичному режимі?

-Так. Будемо вивчати «Фаворит». Ця команда на виїзді обіграла «Вінницю» у другому матчі, тому на виїзд до них треба їхати максимально зібраними. Наш виїзд у Вінницю уже показав, що на кожного суперника потрібно налаштовуватися максимально серйозно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: