Понад 40 спортсменів узяли участь у змаганнях з джиу-джитсу та греплінгу

15 вересня 09:29
Переглядів: 117
Джиу-джитсу

У неділю, 13 вересня, у столиці Прикарпаття відбувся товариський турнір "Відкрите татамі". Традиційні змагання з бразильського джиу-джитсу та греплінгу, організовані на цей раз бійцівським клубом "Альянс", зібрали 42 учасника з шести клубів нашого міста.

Як відзначив керівник спортивного відділу СК "Тигр " Володимир Гузік, відкрите татамі пройшло досить продуктивно, адже було багато спортсменів з різних клубів Івано-Франківська, добре фізично і технічно підготовлених.

1

"В боротьбі були використані різні технічні прийоми, що дало змогу навчитися один в одного нових "фішок" та навичок. Це дозволило в першу чергу покращити свій особистий рівень підготовки учасників", - наголосив Володимир Гузік.

За його словами, спортсменам також доводилось боротися з різними ваговими категоріями, що також дозволяє попробувати свою загальну підготовку. "Відвідувати такі заходи потрібно регулярно, щоб наборюватися з різними спортсменами, а не тільки зі спаринг-партнерами зі свого спортклубу", - додав інструктор СК "Тигр".

Організатори нинішнього "Відкритого татамі" переконані: подібні дорослі товариські зустрічі потрібно проводити щонайменше раз на місяць, або в залі СК "Тигр", або СК "Альянс". Більш того, до участі планують запрошувати й спортсменів з інших міст та клубів.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: