Понад одинадцять тисяч львів'ян взяли участь у VII щорічному "Ярмарку спорту"

26 вересня 19:16
Переглядів: 234
Ярмарок спорту

Спробувати себе у понад 70 видах спорту та обрати спорт до душі протягом трьох днів мали змогу усі охочі львів’яни. Адже під одним дахом у рамках «Ярмарку спорту» зібралися понад 50 спортивних організацій Львова.

З 22 до 24 вересня на львів’ян чекали показові виступи та майстер-класи від найкращих спортивних організацій Львова. На сцені, на татамі (спеціальний мат для покриття підлоги) та на вуличному майданчику відвідувачам презентували бойові мистецтва, танці та ігрові види спорту. Детальнішу інформацію можна було отримати у представників організацій, які протягом трьох днів постійно перебували на території палацу спорту «Динамо», де і відбувався VII щорічний «Ярмарок спорту».

За словами організаторів, цьогоріч захід відвідало близько 11 тисяч містян. Крім того, на майданчиках «Ярмарку спорту» свій вид спорту щодня представляли понад 300 спортсменів.«Дякуємо усім партнерам, спортивним організаціям та волонтерам, завдяки яким вдалося організувати неймовірне спортивне свято. Сподіваємося, вже наступного року на майданчиках «Ярмарку» ми побачимо цьогорічних відвідувачів, які обрали спорт собі до душі», – зазначив Олег Чунис, організатор «Ярмарку спорту».

Нагадаємо, VII щорічний «Ярмарок спорту» відбувався 22-24 вересня у палаці спорту «Динамо». Під час урочистого відкриття «Ярмарку» міський голова Львова вручив бронзовому призеру Олімпіади в Ріо Тарасові Міщуку ключі від квартири у ЖК «Місто трав», яку спортсменові подарували міська та обласна влада спільно із забудовником - інвестиційною компанією «Greenville»

.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: