Понад шістдесят спортсменів Львівщини готуються до участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року

11 січня 13:45
Переглядів: 67
Спорт

Наказом Міністерства молоді і спорту України за № 4720 від 29.12.2015 року затверджено список спортсменів України - кандидатів до участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Спортсмени розподілені трьома групами: елітна, провідна, перспективна.

Львівщину у цьому списку представляють 63 спортсмени (серед них 33 жінок) – представники 12 видів спорту (бокс, вільна боротьба, важка атлетика, велосипедний спорт, веслування, дзюдо, художня гімнастика, стрільба з лука, стрільба кульова, сучасне п’ятиборство, теніс настільний, фехтування). 11 львів’ян із них є Заслуженими майстрами спорту України. Найбільше атлетів області представлено у вільній боротьбі (19), стрільбі злука (10), фехтуванні (10), кульовій стрільбі (7).

При цьому до елітної групи спортсменів України входять 18 представників Львівщини – серед яких видатні постаті світового спорту: Яна Шемякіна (фехтування), Дмитро Грачов, Маркіян Івашко, Георгій Іваницький (стрільба злука), Юлія Ткач, Оксана Гергель, Василь Шуптар (вільна боротьба), Роман Бондарук, Олег Царьков, Павло Коростильов (кульова стрільба), Ігор Шимечко (важка атлетика), Тарас Міщук (веслування), Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство) та ін.

Наймолодшим представником Львівщини у списках кандидатів на участь у чергових Іграх Олімпіади є 17-річна борчиня Соломія Вольська (вільна боротьба), найстаршою за віком - досвідчена Леся Леськів (кульова стрільба).

Не представлено атлетів Львівської області у спискових складах таких видів спорту: бадмінтон. греко-римська боротьба, веслування академічне. веслувальний слалом, вітрильний спорт, спортивна гімнастика, кінний спорт, легка атлетика, плавання, плавання синхронне, стрибки у воду, стрибки на батуті, стрільба стендова, теніс, триатлон, тхеквондо (ВТФ).

Список спортсменів Львівської області – кандидатів до участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

Бокс– 3 спортсменів (чоловіки)

Перспективна група

1. (1)Іван Данча (1994);

2. (2)Назар Куротчин (1993),

3. (3)Роберт Мартон (1997, консолідований залік Закарпатська область)

Вільна боротьба– 19 спортсменів (3 чоловіків, 16 жінок)

Елітна група

1. (4)Василь Шуптар (1991, консолідований залік м. Київ)

2. (5)Оксана Гергель (1994, консолідований залік Волинська область)

3. (6)Лілія Горішна (1994, консолідований залік Волинська область)

4. (7)Тетяна Кіт (1994, консолідований залік Івано-Франківська область)

5. (8)Юлія Ткач (Остапчук) (1989, консолідований залік Волинська область)

Провідна група

6. (9)Андрій Квятковський (1990, консолідований залік Івано-Франківська область)

7. (10)Юлія Благіня (1994, консолідований залік Хмельницька область)

8. (11)Тетяна Лавренчук (1993, консолідований залік Житомирська область)

9. (12)Лариса Скоблюк (1993, консолідований залік Рівненська область)

Перспективна група

10. (13)Іван Петрів (1992, консолідований залік Івано-Франківська область)

11. (14)Оксана Ващук (1989, консолідований залік Волинська область)

12. (15)Соломія Вольська (1999)

13. (16)Олександра Когут (1987)

14. (17)Мар’яна Колос (1997)

15. (18)Ангеліна Лисак (1998)

16. (19)Марія Лівач (1991, консолідований залік Тернопільська область)

17. (20)Оксана Лівач (1997, консолідований залік Івано-Франківська область)

18. (21)Алла Черкасова (1989, консолідований залік Хмельницька область)

19. (22)Ольга Шнайдер (1992)

Важка атлетика– 2 спортсменів (чоловіки)

Елітна група

1. (23)Ігор Шимечко (1986)

Провідна група

2. (24)Володимир Гоза (1996)

Велосипедний спорт– 1 спортсмен (жінка)

Перспективна група

1. (25)Тетяна Клімченко (1994)

Веслування на байдарках і каное– 2 спортсменів (чоловіки)

Елітна група

1. (26) Тарас Міщук (1995)

Перспективна група

2. (27) Віталій Вергелес (1989)

Художня гімнастика– 1 спортсменка

Провідна група

1. (28) Анастасія Возняк (1998, консолідований залік м. Київ)

Дзюдо– 4 спортсменів (3 чоловіків, 1 жінка)

Провідна група

1. (29) Сергій Дребот (1987)

2. (30) Василина Кириченко (1996)

Перспективна група

3. (31) Денис Біліченко (1988, консолідований залік Дніпропетровська область)

4. (32) Дмитро Канівець (1991, консолідований залік Полтавська область)

Стрільба з лука– 10 спортсменів (5 чоловіків, 5 жінок)

Елітна група

1. (33) Дмитро Грачов (1983)

2. (34) Георгій Іваницький (1992)

3. (35) Маркіян Івашко (1979)

Провідна група

4. (36) Вероніка Марченко (1993)

5. (37) Катерина Палеха (1980)

Перспективна група

6. (38) Сергій Макаревич (1995)

7. (39) Максим Попович (1996)

8. (40) Соломія Гнип (1997)

9. (41) Наталія Лук′янова (1995)

10. (42) Соломія Трапезнікова (1997)

Стрільба кульова– 7 спортсменів (4 чоловіків, 3 жінок)

Елітна група

1. (43) Роман Бондарук (1974)

2. (44) Павло Коростильов (1997)

3. (45) Олег Царьков (1988)

4. (46) Наталія Кальниш (1974, консолідований залік Дніпропетровська область)

Провідна група

5. (47) Поліна Конарєва (1997, консолідований залік Дніпропетровська область)

Перспективна група

6. (48) Володимир Пастернак (1989)

7. (49) Леся Леськів (1963)

Сучасне п’ятиборство– 2 спортсменів (чоловіки)

Елітна група

1. (50) Андрій Федечко (1990)

Провідна група

2. (51) Юрій Федечко (1992, консолідований залік м. Київ)

Теніс настільний– 2 спортсменів (1чоловік, 1 жінка)

Перспективна група

1. (52) Олександр Дідух (1982, консолідований залік Чернігівська область)

2. (53) Ірина Моцик (1990)

Фехтування– 10 спортсменів (5 чоловіків, 5 жінок)

Елітна група

1. (54) Шемякіна Яна (1986, консолідований залік м. Київ)

2. (55) Анфіса Почкалова (1990)

3. (56) Ксенія Пантелєєва (1994)

Провідна група

4. (57) Юлія Свистіль (1995)

5. (58) Олександра Сенюта (1991, консолідований залік м. Київ)

Перспективна група

6. (59) Клод Юнес (1989)

7. (60) Павло Сирачинський (1986)

8. (61) Ростислав Герцик (1989)

9. (62) Пилип Колесніков (1992)

10. (63) Олександр Ваулін (1994)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити