Понад триста юнаків змагаються за перемогу у Всеукраїнській спартакіаді серед допризовної молоді

23 вересня 17:32
Переглядів: 110
Допризивна молодь

У четвер, 22 вересня, У Львові, на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України, розпочалися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. Понад 300 юнаків, що представляють збірні команди різних областей України та Києва, виборюють перемогу у бігу на 100 та 3000 метрів, підтягуванні, плаванні, метанні гранати на дальність, стрільбі та подоланні смуги перешкод.

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Під час урочистостей з нагоди відкриття заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович відзначив колектив Навчально-спортивної бази Подякою президента Національного олімпійського комітету України за вагомий внесок у розвиток вітчизняного спорту. Згодом спортивний та військовий вишкіл юнакам продемонстрували курсанти Національної академії сухопутних військ Збройних Сил України імені Гетьмана Петра Сагайдачного у показових виступах з рукопашного бою та вмілому володінні тактичними прийомами.

Довідка:

Всеукраїнську Спартакіаду серед допризовної молоді проводять з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до Законів України у правоохоронних органах, рятувальних та інших спеціальних службах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: