Понад вісімдесят юних тенісистів з усієї України змагались на "Kinder Tennis Fest"

Переглядів: 168
Теніс

Минулого тижня в Івано-Франківську провели "Kinder Tennis Fest", який зібрав понад 80 учасників віком від 3 до 10 років з різних областей України.

Маленькі спортсмени традиційно змагалися у трьох вікових групах, розділених по рівнях. Програму ретельно підібрали організатори відповідно регламенту ITF "Tenis 10’s". Приємно, що у всіх трьох тенісних рівнях прикарпатці посідали призові місця.

Зокрема тріумфально закінчився турнір для Дмитра Втерковського (ТС "AliaS"), який переміг у "оранжевому" (до 8 років) рівні, а у "зеленому" (до 10 років) був третім. Киянин Максим Калабішка переміг у змаганнях, другим був надвірнянець Данило Сільчук.

Серед дівчат висококласну гру продемонструвала Євгенія Зеленська (ТС "AliaS"). По дорозі до фіналу вона впевнено перемогла у п’яти іграх. На жаль, фінал виявився невдалим для Жені. В спротиві вона програла Мілані Волошин (Львів). Третє місце за хмельницькою тенісисткою Анастасією Дармороз.

Видовищними видалися змагання червоного рівня (до 6 років). Двадцять два учасники змагалися у чотирьох групах. Приємно, що до фіналу вийшов іванофранківець Нікіта Герега. Зовсім юний тенісист продемонстрував гідну фіналу гру та посів друге місце змагань. Переможницею стала тенісистка зі Львова Єва Волошина.

У змаганнях у парі франківчанам скорилася ще одна сходинка п’єдесталу - друга. Пара Зеленська-Ковальчук виборола срібні нагороди фесту, а перемогли тут Волошин і Феоктістова. Серед хлопців Калабішка й Сільчук стали першими, а Соловей і Кальян - другими.