Попович і Гнип – переможці Кубка Європи зі стрільби з лука

25 травня 20:16
Переглядів: 300
Соломія Гнип

У м.Клагенфурт (Австрія) підійшов до завершення І етап Кубка Європи зі стрільби з лука серед молоді.

У категорії юніорів дві найвищі нагороди Європейської федерації лучників везе додому студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Максим Попович.
Максим переміг у змаганнях змішаних команд та командній стрільбі.
 
В міксті Поповичу асистувала учениця 11 класу училищаСоломія Гнип. На шляху до фіналу Максим і Соломія подолали з одинаковим рахунком 5:4 (за додатковою стрілою) італійців і французів, а у вирішальному поєдинку не залишили жодних шансів турецьким робінгудам. Рахунок переможної зустрічі 6:2 (37:35, 36:32, 35:36, 37:28 за серіями).
 
У командному турнірі юніорів збірна команда України у складіПоповича, львів’янина Сергія Макаревича та Валентина Куцого з Сум у фіналі розгромила збірну Німеччини 6:0 (54:52, 56:52, 55:51), а до того розправилась з Францією, Словенією і Австрією, також продемонструвавши завидну психологічну стійкість.
 
У особистій першості Попович і Гнип були менш вдалими.Максим у 1/8 фіналу поступився угорцю Арпаду Банді 4:6, аСоломію доля у 1/16 звела з іншою львів’янкою Софією Мачіхою. Перемогла старша і досвідченіша Мачіха 7:1. Однокласниця Гнип Соломія Трапезнікова вибула у 1/8 фіналу програвши француженці Софі Планекс 3:7.
 
У командній першості обидві Соломії разом з львів’янкоюНаталією Лук’яновою у 1/4 фіналу у напруженому поєдинку за додатковою стрілою поступились майбутнім переможцям – збірній Польщі 4:5.

У змаганнях кадетів (спортсмени віком до 17 років) у складі збірної України виступали учні 11 класу училища Артем Виноградов та Тамара Паламарчук. Артем у 1/16 фіналу поступився французу Флоріану Білю 1:7, а Тамара у 1/8 з таким же рахунком – Каміллі Нельсен з Данії.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: