Попри фінансові складності і технічні проблеми команда стадіону "Арена Львів" робить усе для його розвитку

25 вересня 19:05
Переглядів: 289
Арена Львів

Сьогодні, 25 вересня, у медіа-центрі стадіону відбулась звітна прес-конференція директора стадіону «Арена Львів» Дениса Ринського на тему: «Арена Львів»: результати річної діяльності нової команди».

На прес-конференції було подано звіт про роботу підприємства за період з вересня 2014 по вересень 2015 року – з часу приходу нової управлінської команди. Так сума доходів стадіону за цей час зросла вдвічі, а кількість проведених заходів – втричі.

Протягом даного часу на стадіоні пройшов 31 футбольний матч різного рівня, зокрема «Ліги чемпіонів», «Ліги Європи», Чемпіонату України, які відвідало близько півмільйона глядачів, з них 15 тисяч – іноземці. Значно збільшилась кількість ділових подій: у конференц-залах «Арени Львів» відбулось 30 потужних конференцій, які зібрали понад 15 тисяч професіоналів різної сфери. У чаші стадіону за рік пройшло 5 масштабних подій, учасниками яких стало понад 150 тисяч глядачів. У восьмеро зросла кількість осіб, які відвідали екскурсію на «Арені Львів».

Значні зусилля дирекції спрямовані на впровадження енергоощадних технологій та раціональне використання електроенергії, завдяки чому вдалось скоротити загальне споживання енергоносіїв на 20%. Зараз також реалізується інвестиційний проект з побудови котельні на твердому паливі, що дозволить зекономити близько 800 тис. грн щороку. Розроблено план перспективного розвитку території навколо стадіону.

Попри усі фінансові складності та технічні проблеми, ми виконуємо завдання, які стоять перед стадіоном. Колектив підприємства – є нашим головним активом і основною цінністю «Арени Львів». Це команда фахівців, які вірять у майбутнє цього об’єкту і роблять усе можливе для його подальшого розвитку. директор стадіону «Арена Львів» Денис Ринський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: