Поразка, що не особливо засмучує: "Локомотив" Харків 2:1 СК "Енергія" Львів

30 травня 01:34
Переглядів: 237

Сьогодні, у Харкові, львівська "Енергія" провела заключний поєдинок Чемпіонату України з міні-футболу, проти місцевого "Локомотиву". Гра закінчилась перемогою місцевого Локомотива з рахунком 2:1.

Сказати, що сезон 2009/10 львівська футзальна «Енергія» завершила на мінорній ноті, буде неправильно. Команда хоч і поступилася в останньому турі харківському «Локомотиву», однак виконала поставлені завдання у матчах «фінальної пульки»– виборола бронзові медалі. Харківський «Локомотив» в останньому турі, перемігши свого суперника, тільки підтвердив факт про те, що є домашньою командою.

Матч як перспектива наступного сезону

Ситуація у турнірній таблиці склалася таким чином, що поєдинок у Харкові для жодної із команд не мав жодного значення. Обидва тренери могли розглянути цей матч як перспективу наступного сезону. Микола Сич, як і Євген Ривкін, могли в дії переглянути гравців, які у цьому сезоні більше «гріли» місця на лавці запасних, ніж виходили на майданчик. Зокрема, у складі «Енергії» зіграли молодий і перспективний Тарас Кузь, а також граючий тренер Андрій Луців, який у цьому сезоні більше займався тренерською діяльністю, ніж ігровою. Натомість до Харкова не поїхали гравці основного складу «Енергії» - капітан Андрій Федюк та росіянин Олексій Петрушин. Причини в обох ідентичні – дискваліфікація через перебір жовтих карточок.

Усі думки про відпустку

Поєдинок у Харкові розпочався надто спокійно. Перші хвилини матчу не тривожили нікого: ні воротарів обох команд, ні тренерів, ні вболівальників. Все-таки відчувалося, що це остання гра сезону для футболістів і думками вони перебувають уже у відпустці. Та й у діях футболістів відверто бракувало свіжості. Гравці діяли надто прямолінійно. Все-таки відчувалося, що втома під час сезону, що взяв старт у вересні, таки накопичилася.
У першому таймі «Локомотив» більше комбінував м’яч, ніж «Енергія», однак справа до небезпечних моментів доходила вкрай рідко. Якщо й доходила, то на допомогу Пітулі приходив каркас воріт. Візаві Андрія – Дмитро Литвиненко - також діяв впевнено у першому таймі, а коли був безсилим, то на допомогу йому і «Локо» приходила стійка.
Утім, попри невиразну гру обох команд у першому таймі, глядачі таки побачили один гол. За «Енергію» у цьому епізоді зіграв Корнійчук, який переправив «сферу» у власні ворота після прострілу Романова.

Журба засмутив «Енергію»

Після перерви підопічні Ривкіна додали у швидкостях, почали пресингувати суперника, чим створили «Енергії» певні проблеми. Небезпека біля воріт Пітулі, хоч і давалася з трудом, однак у середині тайму харків’яни таки забили гол. Найспритнішим у штрафному майданчику галичан виявився Федоченко. Він замкнув передачу Кісельова. А через три хвилини трибуни ще раз зірвалися оваціями – це Журба наважився на удар метрів із 10-ти. Пробив Сергій сильно та влучно – 2:1 попереду уже «Локомотив».
За чотири хвилини до завершення матчу наставник «Енергії» Микола Сич кинув в бій п’ятого польового гравця. «Традиційно» у цьому сезоні ним став Сергій Задорожний. Найреальніший момент зробити рахунок 2:2 на останній хвилині матчу мав Андрій Луців. Утім, ветеран «Енергії» у вирішальний момент пробив неточно. А далі був неточний удар Рогачова та фінальна сирена, сирена, яка сповістила про вольову перемогу «Локомотива» та про завершення сезону.

«Енергетики» і харків’яни у цьому сезоні поділили між собою очки в очних зустрічах. У Львові двічі перемагали «енергетики», а у Харкові – «залізничники». Утім, останній поєдинок, при будь-якому рахунку, не змінював місць у турнірній таблиці. Команда Миколи Сича у цьому сезоні виборола бронзові медалі, а харків’яни завершили чемпіонат на п’ятому місці.

«Локомотив» (Харків) – «Енергія» (Львів) - 2:1 (0:1)
Голи: Федоченко, 31, Журба, 34 – Корнійчук, 20 (автогол)
"Енергія": Пітуля, Задорожний, Рогачов, Струк, Кузь, - Ільницький, Іванов, Романов, Луців
«Локомотив»: Литвиненко, Федорченко, Білоцерківець, Кісельов, Одєгов, - Журба, Клочко, Зінченко, О. Сорокін, - Корнійчук
Попередження: Журба, 29 – Струк, 31