Порція вершкових карпатівців на десерт

31 березня 10:42
Переглядів: 72
карпати

Після насиченого періоду презентації нової форми, перших днів її продажу та автограф-сесії з Голодюком та Гуцуляком, до «Фанату» завітали іще одні зіркові гості. У четвер ними стали Дмитро Кльоц та Олександр Гладкий.

Як і заведено на таких зустрічах, під бурхливі оплески та список власних футбольних звершень гравців запросили до залу магазину «Фанат», де їх чекав немаленький натовп прихильників. А разом із фанами до крамниці завітали ще й представники ЗМІ, схоже «Карпати» з кожним днем тільки набирають оберти своєї популярності. 

«Два абсолютно різних футболісти: перший, ще тільки починає свою футбольну кар’єру, а інший вже «на досвіді» – такими словами ведучий представляв запрошених карпатівців. Ті, у свою чергу, просто ввічливо чекали миті, коли зможуть роздати кілька сотень автографів.

Робота стартувала швидко, а листівки з підписами й побажаннями футболістів розлітались як морозиво у спеку. Самі карпатівці й не помітили, як за такою справою вони провели добрих півтори години. Та, натовп зменшуватись й не думав. Як вдалось підслухати розмови зацікавлених вболівальників: «Давай постоїмо та просто подивимось».

Справді, налюбуватись футболістами було важко, адже кожен з них щиро всміхався та позував для безмежної кількості селфі. Подивитись на таких красунчиків прийшло й немало дівчат, а одна з них ще й задала найцікавіше, на думку Дмитра Кльоца, запитання та отримала квиток на найближчий матч «левів».

Коли ж, справа доходила до безпосереднього спілкування з футболістами, вони тільки раді були у черговий раз показати власну оригінальність. До прикладу, Кльоц сказав, що стати успішним футболістом можна тільки якщо ти «не вживаєш горілки». Звісно, натовп оцінив жарт карпатівця, а магазин «загудів» від сміху.

Загалом, невимушена та тепла атмосфера під час подібних автограф-сесій – звичне явище. Футболісти «Карпат» прагнуть всіляко підтримувати контакт із власними вболівальниками, а тому такі ініціативи клубу однозначно підтримують.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: