"Порту" - "Динамо". Ліга чемпіонів. Анонс

24 листопада 08:30
Переглядів: 45
Динамо - Челсі

Ліга Чемпіонів, груповий етап, 5-й тур. 24 листопада. 21:45. Порту, "Ештадіу Драгау". Арбітр: Карлос Веласко Карбальо (Іспанія). 

Для того, щоб "Динамо" хоча б мати надію на продовження боротьби у Лізі чемпіонів, київському клубу потрібна лише перемога. Все просто: у "Динамо" - 5 пунктів, у "Челсі" - 7, у "Порту" - 10. Враховуючи, що "Челсі" грає з "Маккабі" і практично забезпечило собі 3 пункти (дивлячись на рівень ізраїльтян), лише в разі перемоги "Динамо" у нього буде шанс на одне з двох перших місць в таблиці. Теоретично – перед останнім туром кияни будуть мати 8 очок, а "Челсі" і "Порту" - по 10. І знову таки враховуючи, що у нас у 6-му турі гра з "Маккабі", а у "Челсі" і "Порту" очна зустріч, наші шанси виглядають вельми позитивними. Тільки потрібно перемогти "Порту"... "Порту", який ще ніхто не зміг здолати в цьому сезоні. 

Завдання - дуже амбіційне. Занадто амбіційне. Як це зробити? Сергій Ребров, а також Андрій Ярмоленко, що прийшли на передматчеву прес-конференцію, вважають, що це реально, якщо гравці "Динамо" виконають всі вказівки тренера. Що ж, хотілося б вірити...

Завдання київського клубу ускладнюється тим, що у "Порту" фактично немає кадрових втрат. Під питанням - лише захисник Майкон, але і той, за словами тренера Хулена Лопетегі, вже може допомогти у команді. У "Динамо" - одна кадрова втрата. У Порту не полетів (крім Миколи Морозюка) також оборонець Домагой Віда. Це не критично, але фактично лишає кадрового маневру Реброва і його тренерський штаб. Тобто зліва немає альтернативи Антунешу, справа - Даніло Сілві. В центрі - аналогічно, Хачеріді та Драговічу. 

Орієнтовні склади команд

"Порту": Касільяс – Максі Перейра, Маркано, Майкон, Лаюн – Даніло, Рубен Невеш, Імбула – Андре Андре, Абубакар, Браімі

"Динамо": Шовковський – Даніло Сілва, Драговіч, Хачеріді, Антунеш – Рибалка – Ярмоленко, Сидорчук, Гармаш, Гонсалес – Кравець

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: