Порядок під час матчу "Карпати" - "Волинь" допоможуть забезпечити активісти та волонтери

15 березня 13:10
Переглядів: 164
фанати карпат

Сьогодні, 15 березня о 17:00 на стадіоні «Україна» відбудеться футбольний матч між ФК «Карпати» (Львів) та «Волинь» (Луцьк). Точна кількість уболівальників невідома, адже квитки реалізовуватимуться в день проведення матчу, проте організатори очікують до 10 тисяч поціновувачів футболу. Повыдомила прес-служба Львівського міського управління міліції.

З метою забезпечення громадського порядку під час футбольного дійства, у приміщенні Львівського міського управління міліції сьогодні, 14 березня, відбулась спільна нарада правоохоронців, громадських активістів та організаторів футбольного матчу.

Заступник начальника міської міліції Андрій Падяк та старший інспектор з особливих доручень Управління громадської безпеки обласної міліції Михайло Сорокін обговорили із запрошеними на зустріч офіцером безпеки ФК «Капрати» (Львів) Олександром Рутаром та головою ГО «Завжди вірні!» Тарасом Павлівом можливості співпраці по забезпеченню належної охорони громадського порядку. Домовились про координацію наявних ресурсів та зусиль для його забезпечення. До активного обговорення питань безпеки на стадіоні та поза його межами долучились заступник начальника відділу громадської безпеки міської міліції Мирон Чорній та менеджер по роботі з уболівальниками ФК «Карпати» (Львів) Богдан Малькут.

Спокій уболівальників під час проведення футбольного матчу забезпечуватимуть працівники з кожного районного відділу міліції Львова. Половина з них нестиме службу у форменому одязі, решта – у жилетах з написом «Охорона міста». При вході на стадіон стюарти в присутності працівників міліції здійснюватимуть поверхневий огляд речей уболівальників. Такі заходи необхідні для унеможливлення потрапляння до лав глядачів осіб з алкогольними напоями, піротехнічними засобами та іншими забороненими предметами.

Як повідомив Тарас Павлів, поряд із правоохоронцями спокій вболівальників охоронятимуть близько 60 осіб з числа молоді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: