Посадовця, що погодив проект "Арени Львів", звинуватили в службовій недбалості

26 жовтня 12:00
Переглядів: 675
Арена Львів
Прокуратура Львівської області погодила підозру посадовцю, який затверджував висновок державної експертизи по проекту «Будівництва стадіону по вулиці Стрийській – Кільцевій дорозі в м. Львові».

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області складено повідомлення про підозру  директору Філії Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» у Львівській області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч.2 ст.367 КК України.

Встановлено, що через неналежне виконання службових обов’язків, даний посадовець затвердив позитивний комплексний висновок державної експертизи   по проекту  «Будівництва стадіону по вулиці Стрийській – Кільцевій дорозі в м. Львові», який споруджувався в рамках проведення чемпіонату «Євро 2012» у Львові.

Як наслідок,  проектній організації переховано понад 27 млн грн, чим бюджету Львова завдано збитків в особливо великих розмірах.

На даний час вручити письмове повідомлення про підозру посадовцю не вдалося, у зв’язку з   його перебуванням  на лікуванні в одному із медичних закладів м. Львова. 

Хід досудового розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури області.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: