Потрійним успіхом закінчився візит тернопільської “Галичанки-Динамо-ТНЕУ” до Сєвєродонецька

21 квітня 17:55
Переглядів: 338
Default Image

У третьому фінальному турі жіночої суперліги з волейболу “Галичанка-Динамо-ТНЕУ” перемогла усіх суперниць і очолила турнірну таблицю ліги.

Тур проходив у Сєверодонецьку, що на Лугащині, з 17 до 19 квітня. Наші дівчата за чергою “розправилися” із “Северодончанкою”, “Джінестрою” та “Кругом”.

Головне - вдало розпочати

У перший ігровий день на тернопільських волейболісток чекало протистояння з господарками майданчика - клубом “Сєвєродончанка” (тренер Володимир Бузаєв – прим. ред.). Минулорічні чемпіонки "провалили" минулий тур, тому, аби повторити минулорічний успіх, команді, потрібно було будь-що перемагати у всіх домашніх матчах. І розпочали господарки вдало. Більше того, виграли першу партію (23:25). Але це був перший і останній їхній успіх цього ігрового дня.

Згодом ситуацію під контроль взяли наші волейболістки. У другій партії вони тріумфували (25:21), зрівнявши рахунок, у третій - вийшли вперед (25:19). Четверта партія стала останньою - галичанки перемогли з рахунком 25:19. Перемога за партіями - 3:1.

В іншому протистоянні цього дня одеська “Джінестра” цілком прогнозовано перемогла черкаський “Круг” (3:0).

Наступного ігрового дня “Галичанку” чекав найвідповідальніший матч третього туру. Суперником дівчат була “Джінестра” - головний конкурент у боротьбі за "золото". І якщо в попередніх двох турах тернополянки поступалися суперницям, то в Сєвєродонецьку все було по-іншому. "Галичанка" дала бій і перемогла.

Тепер наші в статусі лідера

Наближатися до загального успіху в протистоянні наші дівчата почали з перших хвилин поєдинку. У підсумку - в першій партії вони розбили суперниць вщент (25:13). Можливо, на дівчат вплинули слова президента “Галичанки” і ректора економічного університету Сергія Юрія, сказані на прес-конференції в Тернополі: “Чи зможете вже ви тих “бабусь” з Одеси на лопатки покласти?!” (натяк на те, що в одеській команді є гравець віком 43 роки, натомість у нас усі – 28 років і молодші – прим. ред.).

Отже, тернополянки вирішили довести, що перемагати вони таки вміють. Друга партія була теж за нашими дівчатами (25:21). Тож рахунок у серії - 2:0. У третій партії “Джінестра” трішки оговталася і у впертій боротьбі вирвала перемогу (23:25). Та вже у четвертій - наші дівчата здобули перемогу (25:21). У підсумку – важлива перемога із рахунком 3:1. Після неї "Галичанка" одноосібно очолила турнірну таблицю чемпіонату.

В іншій грі цього дня “Сєвєродорнчанка” без над зусиль здолала “Круг” (3:0).

"Круг" всі ігри "провалив"

В останній ігровий день нашим дівчатам протистояли волейболістки черкаського “Круга”, які попередні два матчі "провалили". Відтак на гру проти лідера спортсменки налаштовувалися по-особливому. Проте тернополянки здолали опір “Круга” (3:1).

Заключна гра туру - між “Сєвєродончанкою” і “Джінестрою” завершилася тріумфом останньої (3:0).

Отже, перед заключним туром у Тернополі “Галичанка” має 22 очки і міцно "сидить" на першій сходинці турнірної таблиці. На другому місці - “Джінестра”, в якої на три пункти менше, третя – "Сєвєродончанка” (12 очок). Замикає четвірку “Круг” (7 очок).

Коментар

Андрій РОМАНОВИЧ, головний тренер “Галичанки”:

- В останньому поєдинку з “Кругом” дівчата здобули перемогу на силі волі. Адже черкаський клуб провів поєдинок набагато краще за попередні, а тернополянки після попередніх матчів були доволі виснаженими.

Наразі команда повертається додому. Незважаючи на те, що практично в кожної волейболістки є мікротравми,дывчата старатимуться досягнути максимального результату в останньому турі.

http://te.20minut.ua

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: