Повторення минулорічного фіналу

18 квітня 15:49
Переглядів: 184
волейбол

На початку квітня в обласному центрі ІІ фінальним туром завершився чемпіонат області з волейболу серед жіночих команд.

Як і прогнозувалось другий рік поспіль чемпіоном області стали волейболістки з обласного центру ВК «Університет». Нажаль конкуренції їм немає і області, а ось боротьба за другу сходинку вирішилась в матчі між «Галичанкою» та представницями з Коломийщини. Четверта позиція прогнозовано закріпилась за СК «Каменяр». Про фінальні матчі далі в нашому огляді.

Першими на майданчик ПНУ ім. Василя Стефаника вийшли господарки туру ВК «Університет» та команда СК «Каменяр». Протягом трьох сетів підопічні сімейства Цапів повністю домінували на майданчику. В першому сеті «каменярки» зуміли здобути лишень десять м’ячів, а ось в другому на два пункти менше. Лишень в третьому сеті СК «Каменяр» зумів нав’язати більш-менш боротьбу супернику, що правда, господарки майданчика майже повністю змінили стартову шістку давши змогу пограти найближчому резерву. Кінцевий підсумок зафіксував результат 26:18 і з тим 3-0 в матчі.

Справжня боротьба розгорнулась в другому матчі, де «Галичанка» зустрілась із «ДЮСШ-Колос». Цей матч вирішив долю срібних нагород цьогорічного чемпіонату. «Галичанки» з перших розіграшів першого сету показали всю серйозність своїх намірів на перемогу повівши в рахунку 3:1. Але підопічні Михайла Наумчука зуміли вирівняти становище 8:8, але це все що їм вдалось зробити. Провал трапився в середині сету 17:14, і навіть взята перерва друга перерва при рахунку 23:16 не зуміла врятувати ситуацію. 25:16 і перший сет за Галичем. В другому сеті «ДЮСШ-Колос» зумів відновити паритет в матчі, хоча це вдалось не дуже легко. Вже на самому старті 4:0 повели коломийські дівчата, а галичанка не знітились і відіграли три м’ячі. Ближче до середини вже попереду були підопічні Олександри Мандражеєвої 13:12, але кілька вдалих атак коломиянок і в лідерах вже вони 20:19. В кінцівці сету вони зуміли втримати перевагу і завершити партію на свою користь 25:21. В третьому сеті «Галичанка» легко зуміла перемогти своїх суперників, навіть дві використаних перерви Михайла Наумчука при рахунку 8:3 та 20:12 не зуміли врятувати команду від поразки – 25:14. Четверта партія стала вирішальною в цій зустрічі. Галицькі волейболістки хоча і програвали на її початку 2:7, але все ж таки знайшли в собі сили спочатку відігратися 8:8, а потім піти у відрив 13:8. Коломийчанки в свою чергу спробували щось зробити, але це вже було запізно 25:20. Перемога над «ДЮСШ-Колос» забезпечила команді з м. Галич срібні нагороди першості. В інших матчах «Галичанка» програла ВК «Університету» 0-3, а ось із СК «Каменяр» зуміла справитися також в чотирьох сетах.

Гра між командами СК «Каменяр» і «ДЮСШ-Колос» взагалі не відбулась так, як останні не з’явились на гру і їм було зараховано технічну поразку з рахунком 0-3 (0:25, 0:25, 0:25).

Отже, за підсумками ІІ фінальному туру Чемпіоном області вже другий рік поспіль стає команда ВК «Університет», срібні нагороди в «Галичанки», бронза дісталась «ДЮСШ-Колос», а четверту сходинку зайняла команда СК «Каменяр».

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: