Повторення пройденого: "Динамо" – Збірна Київщини – 15:1

04 лютого 20:30
Переглядів: 149
Водне поло

Другий тур ХХVІ Чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд сезону-2016/2017, матчі якого відбуваються на водному майданчику басейну «Нептун» у Маріуполі, львівське «Динамо» завершило прогнозованою перемогою над збірною Київщини.

«Динамо» (Львів) – Збірна Київщини – 15:1 (5:0, 2:0, 4:0, 4:1)

4 лютого. Початок – 09:30. Маріуполь. Басейн «Нептун».

Судді: Володимир Капінус (Київ), В’ячеслав Белєвцов (Харків).

«ДИНАМО»: 1. Денис Волончук, 13. Нестор Бабський – 2. Ярослав Куліков, 3. Юрій Мамєтьєв, 4. Максим Ратков, 5. Олександр Дядюра, 7. Віталій Свіщов, 8. Орест Джура, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Дмитро Алєксєєв, 11. Сергій Грішин, 12. Віктор Момот, 14. Юрій Сова.

Тренери – Олексій Шведов, Ігор Зінкевич.

ЗБІРНА КИЇВЩИНИ: 1. Дмитро Ольховик, 13. Євгеній Ворожев – 2. Артем Трейтяк, 3. Владислав Константинов, 4. Віктор Бондаренко, 5. Антон Гірдвоін, 6. Сергій Частник, 7. Микола Бабаєнко, 8. Владислав Величко, 9. Данило Шабанов, 10. Костянтин Костюх, 11. Михайло Кузняк, 12. Валерій Ніклєцов, 14. Костянтин Сальніков, 15. Григорій Приходько.

Тренери – Віктор Бондаренко, Микола Калінін.

Голи: 1:0 – Мамєтьєв (02.03), 2:0 – Грішин (03.12), 3:0 – Ратков (04.01), 4:0 – Ратков (07.01), 5:0 – Ратков (07.43), 6:0 – Свіщов (10.40), 7:0, Дядюра (12.37), 8:0 – Ратков (17.27), 9:0 – Ратков (20.33), 10:0 – Момот (22.00), 11:0 – Дядюра (22.38), 12:0 – Свіщов (26.09), 13:0 – Куліков (26.57), 13:1 – Частник (29.12),  14:1 – Куліков (31.04), 15:1 – Мамєтьєв (31.34).

Фоли: Куліков (два), Свіщов (два), Сова – Костюх.

Реалізація зайвого: 0 голів / 1 спроба – 0 голів / 5 спроб.

Свій останній поєдинок лідер чемпіонату львівське «Динамо», як і передбачалося, виграло без найменших надзусиль. Воно й не дивно – суперником львів’ян був аутсайдер турніру збірна Київщини, яка наразі немає у своєму турнірному доробку жодного пункту. Тому зупинятися на розвитку подій упродовж звітної гри, напевне, немає сенсу. Про такі матчі кажуть, що це був рух з одностороннім напрямком. Цікаво, що підсумковий рахунок гри майже аналогічний тому, як зіграли ці ж суперники в поєдинку першого туру, що відбувся 17-го грудня минулого року. У Кам’янському динамівці виграли з рахунком 15:2. Сьогодні вони знову закинули у ворота киян 15 м’ячів, а в свої пропустили удвічі менше – тільки один. 16-річний  голкіпер галичан Нестор Бабський мав хорошу нагоду перший раз в іграх національного чемпіонату на дорослому рівні залишити водний майданчик «сухим», відстоявши у рамці усі чотири періоди. Але менше, ніж за три хвилини до фінальної сирени його таки пробив Сергій Частник. Розмочити рахунок останньому вдалося в той момент, коли на табло горіли цифри 13:0.

Також цікаво відзначити, що в грі першого туру з киянами феєрив влучними кидками захисник «Динамо» Юрій Мамєтьєв, який «розписався» у воротах суперника аж сім разів. Сьогодні 3-й номер львів’ян закинув лише два м’ячі. Однак зробив це доволі оригінально – відкрив і закрив лік голам у матчі. А свій бомбардирський хист нині продемонстрував один з новачків «Динамо» Максим Ратков. На рахунку 27-річного рухливого нападника п’ять голів. Зауважимо, що закидав він їх також з родзинкою. Спершу упродовж другої половини першого періоду, тобто менше, ніж за чотири хвилини, оформив «хет-трик», причому тричі поспіль забивав тільки 4-й номер галичан. А в третій чверті він зробив «дубль», знову закинувши двічі поспіль.

Додамо, що одразу по завершенні сьогоднішнього матчу динамівці пообідали і опівдні потягом Маріуполь – Львів відправилися додому. Своїх рідних вони побачать завтра ввечері.