Повторний матч ФК "Тернопіль" проти збірної вільних агентів завершився мировою

22 липня 18:57
Переглядів: 201
фк тернопіль

Вчора, 21 липня, на стадіоні Тернопільського національного педагогічного університету відбувся повторним матч між ФК «Тернопіль» та збірною вільних агентів України.

На відміну від першого поєдинку, який завершився впевненою перемогою муніципалів (5:1), цього разу суперник тернополян постав доволі міцним горішком. У підсумку зустріч завершилася внічию – 0:0. Перший тайм пройшов за значної переваги ФК «Тернопіль», однак його гравці не зуміли реалізувати кілька слушних моментів. Близькими до взяття воріт були Богданов, Чорний, Мединський. Але в цих епізодах дуже надійно зіграв воротар вільних агентів Віктор Ольховий, котрий «витягнув» кілька «мертвих» м’ячів та ліберо команди 16-річний Дмитро Стриєшин, який демонстрував не по роках зрілу гру. В другому таймі ситуація на полі вирівнялася.

Тренери муніципалів вирішили дати можливість пограти всім заявленим на матч футболістам, зробивши сім замін. Відповідно нові гравці не завжди демонстрували гру високого рівня. Отож, уже й суперник кілька разів огризнувся. Близькими до взяття воріт були Юрій Куций та Вадим Кліпс, однак цього разу надійну гру показав вже кіпер муніципалів Сергій Русан. Не без того, що в другій 45-хвилні не атакували тернополяни. Однак тому ж Віталію Богданову, Ігореві Курилу та нападникам, які перебувають на оглядинах, у завершальних стадіях атак забракувало влучності.

****

ФК «Тернопіль» – збірна вільних агентів – 0:0

ФК «Тернопіль»: Русан – Курило, Атласюк, Дубчак, Клекот – Кондзьолка, Чорний, Богданов, Мединський – два нападники на перегляді.

На заміну виходили – Гром’як, Гаврилюк, Куріцький, Полянчук, Тарабалка, Кривий, Соколовський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: