Прапор Національного Олімпійського комітету України на найвищих вершинах України

20 жовтня 08:30
Переглядів: 106
НОК

Президент НОК України С.Н.Бубка вважає, що однією з глобальних проблем на планеті є здоров’я покоління, що підростає: „...молодь ми втрачаємо: вони займаються спортом тільки віртуально, граючи в ігри на комп’ютерах, – зрозуміло, що без фізичних навантажень. Хоча для залучення молоді вистачає можливостей: в першу чергу соціальні мережі – Facebook , Twitter. Цим і треба залучати їх, інтегрувати в спортивний рух, щоб підлітки розуміли важливість і цінність здорового способу життя на прикладі спортсменів”.

Тернопільське обласне відділення НОК України популяризацію здорового способу життя молоді вбачає у пропагуванні символів олімпізму, сили волі, естетичної насолоди та витривалості. Один із таких заходів відбувся 17 жовтня 2015 року в результаті якого викладачами та студентами Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка розгорнуто прапор Національного Олімпійського комітету України на одній з найвищих та найскладніший для сходження вершин Українських Карпат горі Піп Іван Чорногірський (2028 м.). Захід проводився з нагоди чверть столітнього ювілею НОК України та в рамках акції започаткованої Тернопільським регіональним відділенням Олімпійської академії України – „Прапор НОК майорить на найвищих вершинах України”.

1

Дане сходження, за рахунком п’яте, (перше відбулось 23 червня 2012 року в Міжнародний Олімпійський день на гору Говерлу - 2061 м., у 2013 році на гору Петрос – 2020 м., 2014 р. гора Хом’як – 1542 м., та гора Синяк – 1592 м.)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: