Празьке "золото" поповнило скарбничку "Чемпіона"

06 червня 10:08
Переглядів: 206
Вільна боротьба

Третє командне місце завоювали представники збаразького ФСК «Чемпіон» на 39-му міжнародному турнірі з вільної боротьби пам’яті Горбачевського, який відбувся наприкінці травня у чеському місті Прага. 

У змаганнях взяли участь спортсмени з Австрії, Німеччини, Словаччини, Чехії, України. Серед юніорів виступав Олександр Лірук і у ваговій категорії 74 кг  виборов перше місце. Сашко також переміг у товариській зустрічі за абсолютне чемпіонство представника Австрії – чемпіона у ваговій категорії 84кг. У змаганнях серед юнаків взяли участь п’ятеро наших земляків і всі вони стали призерами. Перше місце у Андрія Ткача (вагова категорія 35кг), Олександра Бебка (47кг), Володимира Михайловського(73кг). Андрій Ткач до того ж отримав кілька впевнених перемог у товариських зустрічах. «Срібло» виборов Андрій Жезняк(38кг), а «бронза» дісталась Вадиму Крупському(42кг).

– Наші вихованці, – відзначив тренер Петро Король, – своїми виступами сподобались австрійським тренерам і вони виявили бажання запросити нас до Австрії на власний турнір. Також чекатимемо нової зустрічі з цією сильною командою. Окрім нових знайомств збаражани знайшли у чарівній Празі чимало незабутніх вражень, побувавши на фестивалі Європейської кухні, відвідавши пам’ятні і визначні місця, вдихнувши неповторної атмосфери красивого міста.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: